Kosmetičtí oblíbenci zaměstnanců

I zaměstnanci parfumdreams si do zásoby pravidelně kupují svou oblíbenou kosmetiku z internetového obchodu. Ať už jde o vůně, péči, dekorativní kosmetiku nebo vlasové produkty - každý má svého kosmetického oblíbence, který se časem stal pevnou součástí jeho vlastní rutiny v kosmetice. Chtěli bychom vám rádi přestavit několik zaměstnanců a jejich oblíbené kosmetické výrobky!
Zjistit více

Old but Gold

Stará láska nerezaví Trendy přicházejí a odcházejí, novinky vstupují na trh, ale často to je klasika, která se v průběhu let osvědčí a zaujme pevné místo v naší kosmetické rutině. Výrobky, na které se můžete spolehnout a které jsou stále dobře přijímány. Tyto naše klasiky vás nezklamou!
Zjistit více

Nejprodávanější prodejci uplynulých 15 let

Milníky

 
2004
 

Založení

V roce 2004 Kai Renchen založil se svými třemi přáteli Danielem Langem, Alexanderem Neutzem a Timem Ziegererem internetovou parfumerii parfumdreams. Úspěšný příběh začal v bádensko-württemberském Öhringenu. Ve sklepu parfumerie rodičů programovali vlastnoručně softwarové programy pro první vstup na internetovou scénu. Tyto vlastnoručně vyvinuté programy tvoří ještě v současnosti technický základ pro vysoce účinnou internetovou parfumerii. Jakmile docházely první objednávky, tito přátelé balili jeden balíček za druhým. Brzy byl sklep příliš malý, a dokonce v chodbě se vytvářely stohy balíků až ke stropu. Přátelé si pronajali větší skladové prostory, ale i ty stačily jen na krátkou dobu.
 
 
2015
 

Novostavba v Pfedelbachu

Tak v roce 2015 vznikla nová budova v Pfedelbachu. Mezitím parfumdreams zaměstnává asi 450 zaměstnanců.
 
 
2016
 

Glamfume

Na podzim roku 2016 byla na trh uvedena exkluzivní značka parfémů, GLAMFUME. Obě zakladatelky, Chris a Criss, jsou matka s dcerou — obě milují a žijí světem vůní.

Zkušenosti a dojmy z nesčetných cest probudily v obou přání, aby proměňovaly své inspirace v opravdové zážitky z vůní.

První řadou parfémů TRUE STORY si Chris a Criss splnily svůj velký sen na společnou kolekci parfémů.

O tři roky později vzniká nová řada parfémů WHITE HEAVEN BEACH — pro ni a pro něj.

Toto duo parfémů okouzluje puristickým kouzlem australské pláže Whitehaven Beach, překrásné pláže na ostrově Whitsunday Island.

 
 
2016
 

Expanze do Evropy

Mezinárodní podoba parfumdreams

- od roku 2016 se parfumdreams mezizatím rozšířila do 14 evropských zemí. Počínaje Švédskem v roce 2016, následovaly v roce 2017 trhy v Dánsku, Rakousku, Velké Británii, Itálii, Francii, Belgii, Nizozemsku, Španělsku. Od roku 2018 se parfumdreams vyskytuje také v Irsku, Finsku, Polsku a Portugalsku.

 
 
2019
 

Status Quo

Ze snadno přehlédnutelného sortimentu se v průběhu let nabídka výrobků parfumdreams mezitím rozrostla na 44 000 výrobků s více než 600 značkami v oblasti parfémů, péče a kosmetiky a více jak 3 000 000 spokojených zákazníků.

Internetový obchod je neustále optimalizován, aby se stále zlepšovala spokojenost našich zákazníků s jeho používáním.

Od roku 2011 existuje také aplikace parfumdreams, které ještě více usnadňuje a pro zákazníky činí pohodlnějším zážitek z nakupování.

 

*

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi Platí do 27.06.2022, jednou na domácnost. Nevztahuje se na dárkové karty, balíčky Creed, Glamfume, Parfums de Marly & Xerjoff. Nelze uplatnit na zboží ve výprodeji! při minimální hodnotě objednávky 1700 Kč 250Kč Parfümerie Akzente GmbH, Ust-IdNr. DE813307548 AG Stgt. HRB 581012.