Kosmetičtí oblíbenci zaměstnanců

I zaměstnanci parfumdreams si do zásoby pravidelně kupují svou oblíbenou kosmetiku z internetového obchodu. Ať už jde o vůně, péči, dekorativní kosmetiku nebo vlasové produkty - každý má svého kosmetického oblíbence, který se časem stal pevnou součástí jeho vlastní rutiny v kosmetice. Chtěli bychom vám rádi přestavit několik zaměstnanců a jejich oblíbené kosmetické výrobky!

 

Kai Renchen

Zakladatel a ředitel společnosti

U firmy od počátku

1.) Woda perfumowana Creed Silver Mountain Water–parfémová voda
2.) Laky na vlasy a to:
- American Crew Alternator a
- Sebastian Re Shaper Strong hold Hairspray 400 ml

"Bez laku to u mě prostě nejde. Když máš kudrnaté vlasy, je Alternator báječný pro tvarování účesu. Účes zpevní, ale vlasy jde stále rozčesávat."

 
 

Jana Ganski

Online marketingová manažerka

U firmy 1 rok a 8 měsíců

Lancôme L'Absolu Mademoiselle Shine

"Protože mně tato rtěnka připadá prostě skvělá! Hodí se ke mně, vypadá super a zprostředkovává stejně takový pocit! Kromě toho existuje v mnoha atraktivních barvách! Lze ji nosit při každé příležitosti – ať už ve všední den, do práce nebo na párty."

 
 

Alexander Neutz

Vedoucí oddělení lidských zdrojů

U firmy 11 let

DIOR Homme Sport

"Dior Homme Sport EdT je sportovní, svěží vůně, která mně naprosto typově sedí. Tato vůně je můj každodenní společník a absolutní favorit!"

 
 

Katharina Kron

Referentka oddělení lidských zdrojů

U firmy 4 roky a 2 měsíce

Benefit Boi-ing Cakeless High Coverage Concealer

"To je ten nejlepší korektor, který jsem kdy používala (a měla jsem jich už veeelmi hodně od různých značek). Tento korektor skvěle zakrývá kruhy pod očima a zarudnutí - ale aniž by začal hrudkovatět! Přesto však pleť moc nezatěžuje a nevysušuje. Tohoto korektoru se už nechci vzdát!"

 
 

Florian Kasten

Online marketingový manažer

U firmy 1 rok a 10 měsíců

Replica Jazz Club značky Maison Margiela

"Prostě smyslná vůně s bezva barvou a vůní připomínající vzrušující drinky, doutníky a vanilku. Měla by být vlastně v každém klubu pro pány."

 
 

Vera Groh

Správkyně dat

U firmy 4 roky a 3 měsíce

Davines Oi All In One Milk

"Toto mléko úžasně zvláčňuje vlasy a vyživuje konečky. Aplikace je mimořádně snadná. Lze ho jednoduše nastříkat do mokrých nebo suchých vlasů. Pro mě je tato vlasová péče nepostradatelná a moje vlasy ji milují!"

 
 

Mario Antic

Vedení servisu

U firmy 8 let

Biotherm Homme Aquapower

"Péče Biotherm Homme Aquapower je nedílnou součástí mé ranní rutiny - super textura, prvotřídní vůně a rychle se vstřebává… Dokonalá péče pro muže!"