BABOR - Ampoule Concentrates FP - Energy and Glow BABOR - Ampoule Concentrates FP - Energy and Glow

Ampoule Concentrates FP
Energy and Glow od BABOR

0
 
7 x 2 ml
 

7 x 2 ml

763 Kč*
 
Vyprodáno
 
Zboží č. 559965

Zákazníci kupují také

Bestsellers

Popis od Ampoule Concentrates FP Energy and Glow od BABOR

BABOR AMPOULE CONCENTRATES Energy and Glow je dalším úspěšným produktem péče o obličej od známé kosmetické značky, která slouží jen a pouze kráse. Koncentrovaná účinná síla pro 7denní kúru se nachází v malých praktických ampulích, které obsahují vše, aby se unavená pleť opět rozzářila. Aplikace je velmi jednoduchá a pomocí kúry AMPOULE CONCENTRATES Energy and Glow dosáhnete v nejkratší možné době maximálního glow efektu pleti. Výsledkem je zářivá pleť a perfektní dekolt díky použití vysoce koncentrovaných obsažených látek.

Po 60 letech výzkumu BABOR dává krásu, kterou si můžete vzít s sebou – kdykoli a všude

Pod tímto mottem vyvinula značka BABOR řadu AMPOULE CONCENTRATES, která obsahuje různá séra pro doplnění péče o obličej, mimo jiné sérum

Energy and Glow, které vitalizuje a osvěžuje normální a suchou pleť

. Při ranní aplikaci séra po důkladném vyčištění po dobu sedmi po sobě jdoucích dnů se komplex vitamínů dostane přímo do tkáně. Vitamín A, E, provitamín B5 a biotin dosahují ihned hebkých, jemných a rovnoměrných partií pleti. Tomuto „pramenu mládí“ pro pleť propůjčují pigmenty odrážející světlo také opticky viditelnou glow dávku svěžesti pro péči o náročnou pleť.

Dotazy k výrobku?
Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)