Clinique - Clinique ID - Dramatically Different Moisturizing BB-Gel  Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture Clinique - Clinique ID - Dramatically Different Moisturizing BB-Gel  Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture

Clinique ID
Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture Dramatically Different Moisturizing BB-Gel od Clinique

0
 
Dramatically Different Moisturizing BB-Gel 115 ml + Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture 10 ml / 1 Stk.
-16%

BP: 1.051 Kč* / 1 ks. Dramatically Different Moisturizing BB-Gel 115 ml + Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture 10 ml / 1 Stk.

K dodání ihned

1.051 Kč*
1.253,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 529172

Popis od Clinique ID Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture Dramatically Different Moisturizing BB-Gel od Clinique

Dramatically Different Moisturizing BB-Gel Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture od Clinique ID je pečující přípravek, který se dokonale přizpůsobí potřebám vaší pleti. Díky dvěma samostatným složkám získáte účinné duo, které se postará o ještě větší hydrataci a hladkost. Clinique přitom sází na texturu bez obsahu parfémů, která zajistí vysokou snášenlivost, takže je krém vhodný i pro alergiky.

Clinique Booster pro svěží pleť a příjemný pocit intenzivní péče

Péče o pleť od Clinique ID se vždy skládá ze základu a boosteru. Celkem je tak možné získat řadu kombinací, z nichž si můžete vybrat tu správnou přesně podle potřeb své pleti. Konečná „směs“ se ihned po aplikaci postará o příjemný pocit a při delším používání také o viditelné zlepšení celkové struktury pleti. To, že se obě složky Dramatically Different Moisturizing BB-Gel Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture před každým použitím čerstvě smíchají a zkombinují, je velkou výhodou přípravku. Jednotlivé účinné látky základu a boosteru jsou od sebe vzájemně izolované a jejich účinek se projeví teprve v kombinaci. Díky Dramatically Different Moisturizing BB-Gel Active Cartridge Concentrate Uneven Skin Texture tak každý den dosáhnete každý den nového „balíčku svěžesti“ pro péči o pleť.

Dotazy k výrobku?

Zákazníci kupují také

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon