Capture Totale
Gift set od DIOR

0
 
Capture Totale Dreamskin Advanced 50 ml + Capture Totale Dreamskin 1-Minute-Mask 15 ml + One Essential Skin Boosting Super Serum 7 ml / 1 Stk.
 

BP: 2.918 Kč* / 1 ks. Capture Totale Dreamskin Advanced 50 ml + Capture Totale Dreamskin 1-Minute-Mask 15 ml + One Essential Skin Boosting Super Serum 7 ml / 1 Stk.

2.918 Kč*
 
Vyprodáno
 

Popis od Capture Totale Gift set od DIOR

Komplexní péče proti stárnutí je díky této dárkové sadě od DIOR pohádkově snadná. Sada péče o pleť obsahuje krém, sérum a expresní masku a působí hned na několika úrovních proti známkám stárnutí pleti. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti a propůjčí pleti jako mávnutím ruky krásnější vzhled.

Produkty v dárkové sadě od DIOR

Capture Totale Dreamskin Advanced je komplexní péče proti stárnutí, která pleť zdokonaluje a okamžitě jí propůjčí příjemný pocit a přirozený vzhled. Při pravidelném používání se účinné látky postarají o pevnější, hladší pleť s menšími póry, méně problematickými místy a zarudnutími. Kromě toho působí pleť výrazně rovnoměrněji a neodolatelně září. Péče o pleť je vhodná pro všechny typy pleti, všechny odstíny a jakýkoliv věk. Capture Totale Dreamskin 1-Minute-Mask je účinná expresní maska, která vám v 60 vteřinách pomůže k dokonalé pleti, která vypadá jako nová. Masku používejte dvakrát až třikrát týdně. Osvěžující One Essential Skin Boosting Super Serum propůjčí vaší pleti mladistvý vzhled se zářivým finishem. Gelové sérum s květy ibišku se dokonale vmísí do vaší pleti a má regenerační, posilující a detoxikační účinky. Toxiny, stres a nečistoty tak již nemají šanci.

Dotazy k výrobku?

Mohlo by se vám také líbit

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)