Nápady na dárky na den. sv. Valentýna

Na den sv. Valentýna se milenci obdarovávají, aby se ujistili o své vzájemné náklonnosti. Tento zvyk pochází z raného středověku a z britských ostrovů se rozšířil do celého světa. Jsou oblíbené drobné pozornosti v podobě květin. Musí to však být vždycky jenom květiny? Svůdná vůně přivede smysly do varu, a právě na den sv. Valentýna vysílá Amorek své šípy.

Pro ni

Zjistit více

Malé pozornosti

Zjistit více

Pro něj

Zjistit více

Partnerské parfémy

Zjistit více

Naše tipy na dárky na sv. Valentýna


Naše doporučení ke svátku zamilovaných

Partnerské vůně: Dárky na svatého Valentýna s mimořádnými tóny vůní

Partnerské vůněChloé Love Story

Chloé Love Story

Parfémová voda Love Story od Chloé budí smyslnou vášeň a intimitu: !

Tento milostný parfém okouzluje osvěžujícími prvky včetně neroli a přece jeho květy pomerančovníku působí smyslně. Pulzující ženskost v srdci této vonné kompozice ztělesňuje květina štěstí – stefanotis. Chloé Love Story – pocta ženskosti a svobodě a dokonalý dárek pro dámu Vašeho srdce.

Teď nakupujte!

Love Rose Cosmetics bei parfumdreams

Love Rose Cosmetics

Síla růží ke dni lásky

V produktech značky Love Rose Cosmetics se skrývá přirozená síla růžových květů. Péče o obličej poskytuje cenné látky a snižuje stres a napětí. Jedinečná textura a svůdná vůně této péče z růží Vám umožňuje, abyste vypadala svěže a měla růžové tváře i bez make-upu. Nechte se inspirovat kosmetikou Love Rose Cosmetics a dodejte své pleti na den sv. Valentýna vzhled hodný pozornosti, kterého docílíte zcela jednoduše.

Zjistit více

Love Rose Cosmetics
Emporio Armani YOU

Partner in Crime

Duo vůní YOU značky Emporio Armani je dokonalý dárek pro partnery na den sv. Valentýna.

Stronger With You Intensely pro muže spojuje orientální vůně s aromatickým kořením a půvabnými akordy. Osobitá vůně pro muže, která svou vzrušující kombinací z ostrých, sladkých a orientálních tónů působí sebevědomě a vášnivě. Jemný vonný zážitek pro dámy začíná s In Love With You se základem ze vzácného pačuli a v srdci ho doplňují růže a jasmín. Tóny vůně smyslného ovoce v hlavě dotvářejí kompozici této jedinečné parfémové vody pro ženy .

objevte Partnerské parfémy


*Zakázka Podmínky:

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi Platí do 07.11.2020, jednou na domácnost. Nevztahuje se na dárkové karty, balíčky Creed, Glamfume. Nelze uplatnit na zboží ve výprodeji! při minimální hodnotě objednávky 1365 Kc 15 % 2.730 Kč 20 % Parfümerie Akzente GmbH, Ust-IdNr. DE813307548 AG Stgt. HRB 581012.

Nápady na dárky na den. sv. Valentýna

Závod o nejoblíbenější dárky na den sv. Valentýna nesporně vedou kytice a bukety květin. Ty Vám naše on-line parfumerie sice nemůže nabídnout – naše nápady na dárky voní však přinejmenším stejně tak příjemně – a přitom vydrží mnohem déle! I většinou je to spíše však něco neobyčejného, co představuje dokonalý nápad na dárek ke dni sv. Valentýna.

Voňavý důkaz lásky: Parfém

Na den zamilovaných a milenců vytvořilo spoustu populárních, renomovaných výrobců parfémů smyslné, tajuplné, svůdné a opojné parfémy, které jsme zde pro Vás sestavili v exkluzivním výběru.

Díky tomu zde můžete snadno najít neobvyklé dárky na den sv. Valentýna pro muže, jakož i nápady na dárky pro ženy a objednat je on-line. Bez ohledu na to, zda své partnerce nebo partnerovi k završení romantického víkendu předáte kompletní parfémovou dárkovou sadu pro ni nebo pro něj sestávající z více pečujících a vonných produktů nebo darujete drobnou a cenově výhodnou pozornost „můžu ti příjemně vonět“ – s našimi dárky v podobě vůní pro přítele nebo přítelkyni vyšlete zcela mimořádné milostné pozdravy, z nichž se můžete jak Vy, tak i obdarovaný, resp. obdarovaná těšit dlouhou dobu.

Den sv. Valentýna – Jak vznikl?

Je sporné, odkud pochází zvyk, kdy se zamilování 14. února obdarovávají.

Legenda praví, že tradice dárků a překvapení na den sv. Valentýna pochází od biskupa Valentina z Terni. Ten ve třetím století ve stejnojmenném italském městě oddával milence přes zákaz císaře a byl za to 14. února popraven. Podle tradice měl křesťanský mučedník páru k jeho svatbě darovat květiny ze své zahrady a manželství všech snoubenců, které oddal, se prý nachází pod šťastnou hvězdou.

Historici však tuto verzi odmítají. Den sv. Valentýna podle nich vychází z pohanských, předkřesťanských zvyků.

K dalšímu šíření svátku sv. Valentýna vedla mýtická báseň „The Parliament of Fowls“ (Ptačí sněm) anglického spisovatele Geoffreyho Chaucera.

Tato poezie ze 14. století popisuje komplikace a zmatky při hledání partnera prostřednictvím zvířecích podobenství. Protože se tehdy navíc předpokládalo, že páření ptáků začíná v únoru, bylo to bráno jako příležitost k tomu, aby se láska uctívala v únoru. Od 15. století se začal v Anglii slavit valentýnský zvyk a páry si 14. února začaly dávat dárky na den sv. Valentýna v podobě drobných básniček nebo pozorností.

Angličtí vystěhovalci nakonec přenesli tento zvyk do Ameriky, odkud se pak později dostal do dalších částí světa.

Ať se rozhodnete jakkoliv – parfémem na den sv. Valentýna darujete svému nebo své milované něco krásného a plného vůní jako výraz Vašeho spojení.