Hero Banner Unterseite Geschenkeguide

Pro ni Pro něj Exkluzivní dárky Dárkové sady Clean Christmas Dárky do 821Kč Xmas Looks Průvodce dárky Útulné Vánoce

Parfumdreams prezentuje: Náš průvodce dárky o Vánocích

"Svátek lásky je za dveřmi. Středem veškerého zájmu jsou večery plné útulnosti, vánočních vůní a dárků. U nás jste správně, pokud ještě hledáte dárek pro své blízké. Na parfumdreams naleznete všechno, co Vašim nejmilejším učiní neobyčejnou radost. Darujte o těchto Vánocích pocity štěstí a dávku radosti ze života. Nechte se proto inspirovat naším průvodcem dárky! Naši vybraní oblíbenci v podobě parfémů Vás budou doprovázet svátečními dny, snižují vánoční stres a umožňují Vám, abyste šťastně o svátečních dnech relaxovali.

Kupte si rychle náš výběr oblíbených vůní v rámci nabídky parfémů. Přejeme Vám příjemné a relaxační svátky v rodinném kruhu. Užívejte si tento čas s Vašimi blízkými, zůstaňte zdraví! Objevte naši úžasnou vánoční nabídku a nechte se inspirovat naším průvodcem dárky. Přejeme vám spoustu radosti při prohlížení a nakupování!"

Náš průvodce dárky pro ni

ArmaniMyWay

Armani My Way

Vůně pro dynamické a moderní ženy, která v sobě v květinových tónech snoubí zvědavost, životní optimismus a radost. Bergamot se setkává s ovocnými květy pomerančovníku. Srdce z jasmínu a tuberózy s sebou přináší jedinečný výraz a díky vanilce a cedrovému dřevu se energicky rozvíjí.

Na vůni
ChloeRoseTangerine

Chloé Rose Tangerine

Svoboda, lehkost a ženskost - to jsou zásady Chloé. Toaletní voda Rose Tangerine ztělesňuje ženskost a romantickou eleganci. Zdokonalte svůj vzhled růžovým tónem, který předpokládá neočekávaný zvrat inspirovaný ovocem. Moderní, jemně plisovaný flakón svým francouzským vzezřením lichotí a rozprašuje eleganci nejen opticky.

Na vůni
GivenchyL´Interdit

Givenchy L'Interdit

L‘Interdit od Givenchy je rozmanitá vůně, která překračuje hranice a motivuje ženy, aby sebe samy zkoušely a připravovaly se na hledání nových výzev. Exkluzivní vonný zážitek z máku, květu pomerančovníku a pačule zanechává květinově-sladkou, pudrovou a lahodnou vůni. Tuto exkluzivní a jedinečnou vůni lze nosit k jakékoliv příležitosti. Důvěřujte nám!

Na vůni

další zajímavosti o Vánocích

Náš průvodce dárky pro něj

Jean Paul Gaultier Le Mâle

Jean Paul Gaultier Le Mâle

V černo-zlatém flakónu se skví nová vůně od návrháře Jean Paul Gaultiera. Objevte novou, intenzivní parfémovanou vodu „Le Mâle". Vůně s orientálním nádechem s vanilkou v základu a levandulí a kosatcem v srdci a kardamomem v hlavě. Váš nejvěrnější společník na dobrodružné cesty!

Na vůni
MaisonMargiela

Maison Margiela Whispers in Library

Vůně Whispers in Library od Maison Margiela probouzí tajuplné vzpomínky z knihovny. Vonná kreace z aromat pepře, vanilkových esencí a dlouhotrvajících tónů z cedrového dřeva propůjčuje kultivovaný a tajemný charakter a probouzí představy univerzitní knihovny plné tradic.

Na vůni
Gisadaambassador

Gisada Ambassador for Men

V podobě vůně Gisada Ambassador pro muže si vyberete elegantní vůni s orientálním nádechem. Ovocná a květinová aromata ladí se svěžími a kořeněnými tóny. Ambra, vanilka, dřevo a mech tvoří základ a vůni propůjčují nádech harmonie.

Na vůni

další zajímavosti o Vánocích