Yves Saint Laurent - Nehty - La Laque Couture Quick Dry Top Coat Yves Saint Laurent - Nehty - La Laque Couture Quick Dry Top Coat

Nehty
Quick Dry Top Coat La Laque Couture od Yves Saint Laurent

0
 
No, 99 / 10 ml
-15%

BP: 6.470 Kč* / 100 ml No, 99 / 10 ml

K dodání ihned

647 Kč*
757,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 993529

Zákazníci kupují také

Popis od Nehty Quick Dry Top Coat La Laque Couture od Yves Saint Laurent

Krycí lak na nehty Yves Saint Laurent Quick Dry Top Coat Make-up vám nabízí vysoce pigmentovaný lak na nehty, pomocí kterého zvýrazníte jakoukoli svou náladu a obratně vylepšíte každý outfit. V tomto produktu vám značka dává do rukou pomůcku, která dodá nehtům vysoce koncentrovanou barvu. Složení produktu vám kromě jemného ošetření nehtů zaručuje také intenzivní lesk a dlouhou výdrž, díky které vás lak bude provázet nejméně čtyři dny. Do složení byl za tímto účelem přidán olej z růžového keře Chil, který posiluje nehty a chrání jejich stabilitu zevnitř.

Lak na nehty Yves Saint Laurent Quick Dry Top Coat vás přesvědčí

Díky speciálnímu složení barva rychle zasychá a pomocí nového štětečku, speciálně vyrobeného pro tento produkt, ji lze nanášet velmi přesně a rychle. Protože lak přilne na štěteček a ten nanese barvu na nehet v jednom dokonalém tahu. Stejně jako všechny výrobky společnosti se i tento lak vyrábí bez parabenů a síranů a samozřejmě neobsahuje žádné ftaláty. Dopřejte si tuto vysoce kvalitní péči.

Dotazy k výrobku?

Složení od Nehty Quick Dry Top Coat La Laque Couture od Yves Saint Laurent

BUTYL ACETATE , ETHYL ACETATE , CELLULOSE ACETATE BUTYRATE , ISOPROPYL ALCOHOL , ACETYL TRIBUTYL CITRATE , ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER , ACRYLATES COPOLYMER , OCTOCRYLENE , TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE , n-BUTYL ALCOHOL , CI 60725 / VIOLET 2 (FIL C212058/1)

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon