Yves Saint Laurent - Nehty - La Laque Couture Quick Dry Top Coat Yves Saint Laurent - Nehty - La Laque Couture Quick Dry Top Coat

Nehty
Quick Dry Top Coat La Laque Couture od Yves Saint Laurent

0
 
No, 99 / 10 ml
-19%

BP: 6.080 Kč* / 100 ml No, 99 / 10 ml

K dodání ihned

608 Kč*
752,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 993529

Popis od Nehty Quick Dry Top Coat La Laque Couture od Yves Saint Laurent

Krycí lak na nehty Yves Saint Laurent Quick Dry Top Coat Make-up vám nabízí vysoce pigmentovaný lak na nehty, pomocí kterého zvýrazníte jakoukoli svou náladu a obratně vylepšíte každý outfit. V tomto produktu vám značka dává do rukou pomůcku, která dodá nehtům vysoce koncentrovanou barvu. Složení produktu vám kromě jemného ošetření nehtů zaručuje také intenzivní lesk a dlouhou výdrž, díky které vás lak bude provázet nejméně čtyři dny. Do složení byl za tímto účelem přidán olej z růžového keře Chil, který posiluje nehty a chrání jejich stabilitu zevnitř.

Lak na nehty Yves Saint Laurent Quick Dry Top Coat vás přesvědčí

Díky speciálnímu složení barva rychle zasychá a pomocí nového štětečku, speciálně vyrobeného pro tento produkt, ji lze nanášet velmi přesně a rychle. Protože lak přilne na štěteček a ten nanese barvu na nehet v jednom dokonalém tahu. Stejně jako všechny výrobky společnosti se i tento lak vyrábí bez parabenů a síranů a samozřejmě neobsahuje žádné ftaláty. Dopřejte si tuto vysoce kvalitní péči.

Dotazy k výrobku?

Zákazníci kupují také

Složení od Nehty Quick Dry Top Coat La Laque Couture od Yves Saint Laurent

BUTYL ACETATE , ETHYL ACETATE , CELLULOSE ACETATE BUTYRATE , ISOPROPYL ALCOHOL , ACETYL TRIBUTYL CITRATE , ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER , ACRYLATES COPOLYMER , OCTOCRYLENE , TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE , n-BUTYL ALCOHOL , CI 60725 / VIOLET 2 (FIL C212058/1)

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon