parfumdreams děkuje!

Děkujeme Vám za pochopení v náročném roce 2020

Už to bude rok od vypuknutí celosvětové pandemie způsobené virem COVID-19. Každodenní rutina, na kterou jsme byli zvyklí, cesta do práce, zakončení pracovního dne v oblíbené restauraci nebo baru – to vše se stalo minulostí. Máme se vyhýbat podání ruky a objetí a aktuální moto zní #stayhome. Naše maloobchodní prodejny mohly zůstat otevřené jen za dodržení přísných opatření. I přesto však musely být nakonec uzavřeny, aby se šíření pandemie zastavilo. Pandemie urychlila trendy, které už nyní ovlivňují trh s kosmetickými výrobky. Společnost se začala více soustředit na vlastní potřeby. Všední den definují procházky do přírody, péče o sebe nebo použití rtěnky před hovorem v Teams. Krása začíná spokojeností jednotlivce. I práce s našimi partnery se změnila. Pro to, abychom Vás mohli nepřetržitě zásobovat Vašimi oblíbenými výrobky, je příznačná užší spolupráce mezi značkami a námi. Chtěli bychom Vám z celého srdce poděkovat za věrnost a podporu v tomto těžkém čase. S touto pandemií jsme i my prošli jakousi digitalizační proměnou. Změnily se naše digitální kanály. Nasazením umělé inteligence jsme chtěli zjednodušit osobní poradenství, abyste měli pocit, že jsme u Vás doma.

Děkujeme Vám za podporu v loňském roce, děkujeme za Vaši věrnost.

 

Manuel Märklen

- Head of Purchasing -

Rok 2020 se všemi jeho výzvami je za námi. Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se, že Vám budeme moci dopřávat tu špetku luxusu ve vaší koupelně i nadále.

Maresa Krämer

- Buyer -

2020. Koronavirus. A najednou už spousta věcí není samozřejmostí. V plné síle si uvědomuji, že tím největším bohatstvím je pevné zdraví. Dotklo se to každého z nás a všichni musíme najít cestu, jak se s novou situací způsobenou koronavirem vyrovnat. I u parfumdreams jsme museli hledat nové cesty a přizpůsobit se novým výzvám, abychom Vám stejně jako dřív mohli nabídnout široký sortiment, kvalitu a ještě lepší zážitek z nákupu, a zároveň při tom zajistili ochranu našich kolegů. Naši zaměstnanci ve skladu a v administrativě pracují na hranici svých možností – a přece jsme šťastní, že pracovat můžeme! I za to patří velký dík Vám, kteří jste nám zůstali věrní a projevili jste pochopení a lidskost při kontaktu s naším zákaznickým servisem. Ten je totiž první na ráně, když není vše úplně perfektní a k plné spokojenosti. Jedno je jisté: Jsme tady pro Vás s plným nasazením!

Daniel Lang

- Head of E-Commerce/Marketing -

Rok 2020 byl plný těžkostí a výzev. O to krásnější je vidět, jak jsme vyrostli jako tým a jak jsme našim zákazníkům ještě blíž. Ať to bylo jakkoli těžké, vypořádali jsme se s tím se ctí. Nejen v našem týmu, ale i jako společnost.

Simon Habart

- Social Media Marketing Manager -

Na začátku roku asi nikdo nepočítal s tím, že bude rok 2020 probíhat tak, jak probíhal. Každý chtěl dosáhnout svých cílů na plný plyn, stejně jako my u parfumdreams. Bohužel bylo všechno jinak a svět se zastavil. Ekonomika a společenský život, tak jak jsme je znali, přestaly existovat. I přes všechny obtíže a překážky jste zůstali našimi věrnými zákazníky a v této těžké době jste nás podpořili. Kdyby se mě někdo zeptal, zda si z loňského roku mohu vzít něco pozitivního, odpověděl bych mimo jiné tu nesmírnou soudržnost uvnitř týmu a především věrnost našich zákazníků. Minulost nelze vrátit, proto se společně dívejme do budoucnosti s nadějí a těšme se na radosti běžného života!

Alexander Neutz

- Head of Human Resources -

Loňský rok nás postavil před obrovské výzvy. Oba lockdowny a nařízení spolkové vlády k omezení šíření koronaviru se nám s vynaložením velkého úsilí podařilo ustát, zachovat provoz parfumdreams a udržet si naši tradiční vysokou kvalitu. Díky našemu vynikajícímu a důsledně realizovanému hygienickému konceptu jsme byli schopni zajistit našim zaměstnancům na místě maximální bezpečnost během práce. Zároveň tu pro Vás byli v plném nasazení naši zaměstnanci péče o zákazníky, spousta z nich na home office. Za Vaši věrnost a podporu značky parfumdreams Vám z celého srdce děkuji!

Mario Antic

- Head of Customer Care -

Nic už není jako dřív, ale naši zákazníci zůstávají! Kdo by si byl pomyslel, že věci, které jsme považovali za samozřejmé, už nebudou. Večerní procházka, drink s přáteli v baru, klubový sport, styk s přáteli, rodinou a kolegy z práce. To všechno je teď jinak. Jedna konstanta ale přece jen zůstala, a sice věrnost našich zákazníků! Ano, museli jsme se poprat s celou řadou potíží, mimo jiné se zpožděním dodávek a přerušením dodavatelských řetězců. Naši zákazníci to pocítili na vlastní kůži. Co nás však pozitivně překvapilo, bylo pochopení a spousta vřelých slov, která nás povzbudila. Za to Vám jménem celého svého týmu a naší firmy srdečně děkuji. Bez Vás bychom nebyli!

Katharina Kron

- HR Managerin -

Milí zákazníci, i přes současnou obtížnou situaci nám NENÍ zatěžko Vám poděkovat. My všichni z týmu parfumdreams bychom Vám všem chtěli vyslovit velký dík.

Děkujeme za to, že jste u nás nepřestali nakupovat.

Děkujeme za to, že jste nevycházeli z domu, ale objednávali jste online.

Děkujeme za to, že jste trpělivě čekali na své zásilky, i když někdy dorazily příliš pozdě.

Děkujeme za to, že jste nás v této těžké době podpořili a nadále podporujete.

Děkujeme.