ghd - Vysoušeče vlasů - Professional sada na vysoušení vlasu ghd - Vysoušeče vlasů - Professional sada na vysoušení vlasu

Vysoušeče vlasů
Professional sada na vysoušení vlasu od ghd

1
Profesionální vysoušeč vlasů ghd Air + difuzér + keramický radiální kartáč s větráním + 2 spony pro dělení vlasů + látkový sáček / 1 ks.

BP: 3.490 Kč* / 1 ks. Profesionální vysoušeč vlasů ghd Air + difuzér + keramický radiální kartáč s větráním + 2 spony pro dělení vlasů + látkový sáček / 1 ks.

K dodání ihned

3.490 Kč*
Doporučená cena 4.106,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 687973

Mohlo by se vám také líbit

Popis od Vysoušeče vlasů Professional sada na vysoušení vlasu od ghd

Rada znacky: Vlasový styling
Linie: Vysoušeče vlasů
označení: Professional sada na vysoušení vlasu

Rozluč se se slabými krepatými vlasy pomocí soupravy pro vysoušení vlasů ghd air®. Tato souprava obsahuje vše, co potřebuješ, pro dokonalý výsledek fénování. Luxusní fén na vlasy ghd air® s vysoce výkonným profesionálním motorem o příkonu 2 100 wattů ti umožní hebký finiš jako ze salónu za polovinu času.* Difuzér ghd air® pomůže vytvarovat přirozené vlny a dodá vlasům objem, koncentrátor umožňuje větší přesnost při fénování a dva klipsy k oddělení vlasů usnadní práci při vytváření účesu. Kulatý keramický kartáč na vlasy ghd velikosti 3 dodá tvým vlasům větší objem a tvar, zatímco měkká taštička ghd air® se postará o optimální uložení a ochranu.

*Ve srovnání s běžnými fény na vlasy

Dotazy k výrobku?
Hodnocení zákazníků
5 (1 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon