Nejoblíbenější parfem a značky

Nejprodávanější dámské parfémy

Nejprodávanější pánské parfémy

Atraktivní parfémové produkty - za posledních 60 minut

Atraktivní parfémové produkty

za posledních 60 minut

Přehled vašich výhod

transporter Objednávejte parfémy dopravou zdarma a bez stresu

Na parfumdreams si můžete zcela pohodlně objednat on-line z domova nebo když jste na cestách prostřednictvím naší aplikace. Nabízíme řadu flexibilních a bezpečných platebních možností (například nákup na fakturu, kreditní kartou nebo přes Paypal) a dodáváme s dopravou zdarma od hodnoty objednaného zboží 750 Kč.

incentive 1-3 vzorky zdarma

S každým nákupem Vám jako dárek přiložíme 1-3 vzorky parfémů, abyste se mohli inspirovat novými vůněmi.

180 days 180 dnů právo na vrácení zboží

Pokud byste se však přece jen rozhodli jinak, můžete objednávku vrátit během 180 dnů a my Vám částku proplatíme v plné výši. Přejeme Vám zážitek z nakupování zcela bez starostí.

Mein Favorit

Jaký parfém se na mě chodí?

Už ikona kosmetiky, Estée Lauder, věděla: „Parfém je jako láska - když je ho trochu, není ho nikdy dost.“ Povzbuzuje sebevědomí a okouzluje naši auru. Ale ta pravá vůně chce být teprve nalezena. Všichni tu situaci známe. Stojíme v parfumerii, jsme zahlceni mnoha množnostmi a ptáme se sami sebe: jaká vůně se hodí k mé osobnosti? Jaká značka se ke mně nejlépe hodí? Naštěstí existuje několik zásad, která nám hledání oblíbené vůně usnadní.

Duftnoten von Parfums

Tóny parfému

V případě druhu vůně se rozlišuje mezi různými tóny (takzvanými rodinami vůní), které popisují určitou kategorii vůně. Nejvýznamnější tóny u žen jsou: květinový (květinové vůně jako jsou kosatec, jasmín nebo růže), ovocný (ovocné tóny jako broskev nebo švestka), cypřišový (citrusové silice v kombinaci s ovocnými tóny) a orientální (živočišné aromatické látky jako je pižmo nebo vanilka). I u mužů existují cypřišové a orientální tóny. K tomu se přidává citrusový (velký podíl citrusových tónů) a kapradinový (hlavní tóny jsou dubový mech a levandule), které mají obzvláště mužnou vůni.

Tóny parfému
Lieblingsduft

Najděte svou oblíbenou vůni

Chceme Vám co nejvíce usnadnit hledání dokonalé vůně. Proto na parfumdreams můžete pohodlně vyhledávat speciální tóny nebo nadřazené okruhy vůní jako je „dřevitá“ nebo „svěží“. Nebo si můžete naše parfémy vyfiltrovat podle Vaší povahy a nechat si například zobrazit všechny elegantní vůně. Pro všechny, kteří si jsou již jistí, o jakou značku parfému nebo řadu se má jednat, nabízíme klasické vyhledávání podle značek.

Beliebte Parfums

Oblíbené parfémy u mužů

I pány informujeme o nejnovějších novinkách výrobků a sestavujeme žebříček 10 nejlepších parfémů. Jedna věc je přitom jistá: vždy se můžete spolehnout na klasické vůně jako je „Cool Water“ od značky Davidoff nebo „Bottled“ od Huga Bosse. Působí mužně a zároveň nevtíravě a jsou přesvědčivé za každé situace. Vhodné vody po holení, deodoranty a sprchové gely završují u mnoha značek nabídku a starají se tak o dokonalý vonný zážitek.

10 nejlepších pánských parfémů
Parfums und Marken

Trendy v oblasti parfémů a inspirace

Jako pomůcku k inspiraci Vám pravidelně předkládáme nejvíce trendy dámské vůně a představujeme Vám žebříček 10 nejoblíbenějších parfémů. U žen je to „Chanel N°5“ značky CHANEL, jedna z nejvíce legendárních vůní všech dob, která okouzluje svět kosmetiky již od roku 1921. Podobnou nadčasovou eleganci mají „Poison“ značky Dior a „Trésor“ od Lancômu. Lovci výhodných koupí naleznou v našem výprodeji parfémů mimořádně příznivé nabídky vůní, sprejů, osvěžujících krémů a mnoho dalšího.

10 nejlepších parfémů