22% sleva* na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
0 (0)

BaByliss Zastřihovač vousů Multifunkční zastřihovač X-10

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Multifunkční zastřihovač X-10,
Linie
Zastřihovač vousů
Rada znacky
Professional Beauty
Se zastřihovačem vousů a vlasů BaByliss mohou nároční muži pohodlně a bez námahy zastřihovat všechny své vlasy, ať už jde o vlasy na hlavě, vousy nebo tělo. Multifunkční zastřihovač X-10 se vyznačuje zvláštní všestranností a nabízí spoustu příslušenství pro holení pro všechny účely. Přístroj je vybaven jednou pohyblivou a jednou pevnou planžetou. Ty jsou speciálně naostřené, aby přesně zachytily každý chloupek. Několik nástavců promění zastřihovač BaByliss X-10 Multi Trimmer během okamžiku v zastřihovač chloupků v nose a uších nebo jej lze použít pro přesné zastřihování vousů a kotlet. Protože je zastřihovač vousů a vlasů ergonomicky navržen, perfektně padne do ruky. Přístroj i veškeré příslušenství pro holení jsou navíc vodotěsné, a proto je lze používat i ve sprše.

Vhodné pro použití s kabelem nebo bez něj

Zastřihovač BaByliss X-10 Multi je vysoce kvalitní bezdrátový přístroj s přiloženým nabíjecím kabelem. Při plně nabité baterii jej lze používat až 40 minut bez kabelu. Případně jej lze používat i při nabíjení baterie. Zastřihovač vousů a vlasů je tak vždy připraven k použití. Příslušenství k holení a jednotlivé nástavce lze přehledně uložit do dodávané stanice.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.06.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH