DIOR EXPERTISE

VŮNĚ

NESPOUTANÁ KREATIVITA
JIŽ VÍCE JAK 70 LET

François Demachy, výhradní tvůrce vůní Dior, vkládá do každé vonné kompozice značky svůj talent, odborné znalosti a kreativitu. V srdci Grasse se nachází jeho tvůrčí ateliér, ve kterém nyní vzniká každá vůně Dior.

KVĚTINY, KVĚTINY, KVĚTINY,
Z GRASSE DO CELÉHO SVĚTA

Oblast Grasse nacházející se na jihu Francie je úzce spjata s historií značky Dior. Sám Christian Dior se usadil poblíž, aby zde pěstoval květiny pro vůně Dior. V současné době si značka vybrala tuto jedinečnou oblast s výjimečnými klimatickými podmínkami pro pěstování růže májové a jasmínu.

IKONICKÉ VŮNĚ

MAKE-UP

DIOR MAKE-UP
BARVY MÓDY

„Proč připravovat ženy o půvab a kouzlo barev?“ Tato věta Christiana Diora je inspirací pro každou tvorbu módního domu, protože jsou to právě barvy, které skutečně leží v srdci moderního a vynalézavého ducha značky Dior.

PETER PHILIPS
KREATIVNÍ A IMAGE ŘEDITEL PRO DIOR MAKE-UP

Peter Philips, známý pro svůj jedinečný a avantgardní styl, sdílí s domem Dior smysl pro krásu, eleganci, odvahu a inovace. V tomto duchu pak vytváří líčení ve stylu Dior pro každou nadcházející sezónu.

ZROZEN V ZÁKULISÍ:
PROFESIONÁLNÍ MAKE-UP

Šestkrát do roka vytváří Peter Philips také make-up pro módní přehlídky značky Dior. Uprostřed všeho toho zákulisního vzrušení uplatňují vizážisté Dior pod jeho vedením všechny své odborné znalosti a započínají tak skutečný dialog mezi módou a líčením.

MAKE-UP „MUST HAVES“

PÉČE O PLEŤ

50 LET VÝZKUMU KVĚTIN PRO JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ PLEŤ

Dior Skincare navazuje na vášeň Christiana Diora pro květiny a ve svých pleťových pečujících produktech používá výhradně výjimečné květinové ingredience. Současné receptury podtrhují krásu každé ženy, zároveň jsou šetrné k pokožce a ohleduplné k přírodě.

EXPERTI Z DIOR SCIENCE ZACHYTILI
NEKONEČNOU ŽIVOTNÍ SÍLU KVĚTIN

Výzkumníci z Dior Science vybírají ty nejvýznamnější květiny, které jsou pak pěstovány v zahradách módního domu dle zásad ekologického zemědělství. Značka také vyvíjí technologicky vyspělé extrakční postupy, díky nimž dokáže vytvořit vysoce účinné exkluzivní složky, které následně testuje ve svých 4 výzkumných centrech ve Francii a v Asii.

IKONICKÉ PRODUKTY PÉČE O PLEŤ