Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
 

parfumdreams představuje: Výhody, které na vás čekají s naším zpravodajem

Díky našemu zpravodaji parfumdreams vám už v budoucnu neujde žádná novinka ze světa krásy! Přihlaste se k odběru našeho bezplatného zpravodaje zde – budeme vás zásobovat informacemi o nejnovějších trendech, výprodejích a soutěžích! Nezapomeneme ani na inspirativní témata z oblasti módních trendů v líčení, kousky, které jsou pro nadcházející sezónu naprostou nezbytností a také průvodce dárky!

 

Přihlásit se k odběru newsletteru - Další informace zde

Přihlášení k odběru -> 15% sleva

Jako odběratel novinek získáte po newsletter individuální kód poukázky na slevu ve výši 15 %*.

Exkluzivní přednostní přístup ke kampaním

S naším exkluzivním přednostním přístupem se dostanete k našim slevovým kampaním přednostně a můžete si tak své oblíbené výrobky z oblasti krásy zajistit dříve než všichni ostatní.

Soutěže pro odběratele novinek

Exkluzivní soutěže jen pro odběratele novinek. Za vaši věrnost vás odměníme jedinečnými výhrami! Při troše štěstí můžete v našich soutěžích vyhrát některý z nejnovějších kosmetických výrobků z našeho e-shopu! Takto už vám zaručeně neunikne žádná z našich soutěží!

Nové značky a trendy

Buďte neustále in! Ať už jde o nejnovější trend v oblasti vůní, nové nepostradatelné výrobky pro péči o pleť nebo nejnovější značku na trhu, okolo které je aktuálně pořádný humbuk. S naším zpravodajem vám už neunikne žádná novinka.

Inspirace

Nechte se inspirovat v oblasti krásy! V našem zpravodaji vám představíme inspirativní témata, která se vždy hodí pro dané roční období. Opalovací kosmetika v létě, hydratační péče v zimě, zlatavé tóny na podzim a svěží akcenty na jaře – s našimi inspirativními tématy získáte nejlepší osobní doporučení.

 

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a získejte slevu* ve výši 20%* na vaši příští objednávku. Jednou týdně vám navíc budeme zasílat digitální novinky na váš e-mail. Klikněte zde a jednoduše se přihlaste.

 

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH