Clinique - Clinique ID - Dramatically Different Hydrating Jelly Active Cartridge Concentrate Fatigue Clinique - Clinique ID - Dramatically Different Hydrating Jelly Active Cartridge Concentrate Fatigue

Clinique ID
Active Cartridge Concentrate Fatigue Dramatically Different Hydrating Jelly od Clinique

0
 
Dramatically Different Hydrating Jelly 115 ml + Active Cartridge Concentrate Fatigue 10 ml / 1 Stk.
-19%

BP: 1.022 Kč* / 1 ks. Dramatically Different Hydrating Jelly 115 ml + Active Cartridge Concentrate Fatigue 10 ml / 1 Stk.

K dodání ihned

1.022 Kč*
1.265,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 65647

Popis od Clinique ID Active Cartridge Concentrate Fatigue Dramatically Different Hydrating Jelly od Clinique

Sada Clinique ID Active Cartridge Concentrate Fatigue Dramatically Different Hydrating Jelly vám při pravidelném používání zajistí viditelně živější, zářivější pleť. Dvojice přípravků pro péči o pleť obsahující hydratační péči a booster pokožku hydratuje, chrání a osvěžuje – a to zcela bez parabenů, ftalátů a parfémů.

Informace k jednotlivým produktům sady Clinique ID Active Cartridge Concentrate Fatigue Dramatically Different Hydrating Jelly Duo od Clinique

Dramatically Different Hydrating Jelly je hydratační péče pro všechny typy pleti. Mimořádně lehký vodový gel s kyselinou hyaluronovou pleti propůjčuje intenzivní hydrataci a po dobu až 24 hodin ji chrání před vysycháním. Díky Clean Shield Technology obsahující výtažek z okurky, slunečnicovou moučku a výtažek z ječmene, uzavírá pečující přípravek v pokožce to dobré, jako je vlhkost, a chrání ji před škodlivými vlivy prostředí. Kromě toho zlepšuje odolnost a hydratační bariéru pleti. Díky Active Cartridge Concentrate Fatigue s taurinem můžete pleti dodat potřebný impulz svěžesti. Booster v kombinaci s Hydrating Jelly dodává pleti novou energii a postará se o její viditelně svěžejší vzhled. Technologie Custom-Blend-Chemistry zajistí, že jsou aktivní účinné látky v lahvičce izolované od základu a teprve při každém použití se s ním smísí.

Dotazy k výrobku?

Zákazníci kupují také

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon