parfumdreams summer essentials

Léto, slunce, sluneční svit. Doporučujeme výrobky pro nejkrásnější období roku! Ušetřete hned!

 
15 %*
 
Zajistit poukázku:
Žádná minimální výška objednávky není stanovena
Platnost do 24.06.2021

Relaxace, dlouhé dny u jezera či u moře a prožívání volnosti. Právě na tohle se všichni nejvíce toto léto těšíme. Středobodem zájmu je z každé situace vytěžit to nejlepší. Nechte se inspirovat naším doporučením výrobků a docilte bezchybného rozzáření pleti v nejteplejším období roku, zdravého a přirozeného vzhledu vlasů s jemnými odlesky. Podtrhněte svůj letní vzhled nejnovějšími vonnými kompozicemi! Díky našim oblíbeným produktům se staráme o to, abyste se v letošním létě cítili mimořádně dobře.

 
 

Letní vůně pro ni

Ovocně-sladké, citrusově-svěží nebo květinové vonné akordy čekají na to, až je budete celé léto nosit.

Náš výběr dámských vůní
 
 

Lehké vůně pro něj

Zajistěte si pozornost lehkými vonnými kreacemi. Podtrhněte svou jedinečnost svěžími odlesky léta.

Parfémy pro něj
 

Naše doporučení na léto

Summer Essentials

Bottega Veneta Illusione

Bottega Veneta Illusione

Bottega Veneta je známá luxusními a vzrušujícími vůněmi. Prostřednictvím vůně Illusione sdělujete vědomé výpovědi a vkročením do prostoru se postaráte o rozruch, doprovázeni vůní citronu a hořkého pomeranče.

Na vůni
Aqua di Parma Bergamotto di Calabria

Aqua di Parma Bergamotto di Calabria

Kalábrijský bergamot, mandarinka a grapefruit vytváří u této unisexové vůně čichovou „podívanou“. Vonná novinka z dílny Aqua di Parma zve ke středomořskému letnímu večeru pod modrou oblohou.

Zjistit více
BOSS The Scent For Her

BOSS The Scent For Her

Letní vůně hlavy v podobě bergamotu v kombinaci se smyslnými květy vonokvětky zajišťuje u vonné kreace od značky BOSS „The Scent Pure Accord for Her“ okamžiky letní pohody.

Zjistit podrobnosti

Náš výběr na léto

*Podmínky nabídky: Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 24.06.2021 15 % na všechno, nelze uplatnit na zboží ve výprodeji! Jednou na domácnost. Nevztahuje se na dárkové karty, značky Chanel, Creed, Montale a Glamfume. Není dovoleno zveřejnění. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Obv. soud Stgt. HRB 581012.