Sleva 20 %* k Festival Season

Menu

Parfumdreams

Vaše beauty léto začíná zde

Zahajte své beauty léto společně s parfumdreams. Zjistěte více o našich tipech a nezbytnostech pro váš letní půvab. Od ochrany před sluncem až po ovocně svěží vůně – máme v nabídce vše, co potřebujete pro nezapomenutelné léto ve znamení krásy. Hned si vše prohlédněte a užívejte si rozzářených dní pod sluncem!

Letní nezbytnosti

Nejlepší vůně pro horké letní dny

Jak vám voní léto? Máte ho svěží a ovocné jako citrusové plody ve Středomoří, nebo jako osvěžující mořský vánek na prosluněné pláži, či smyslně sladké jako exotické květy v tropické zahradě? Každá vůně vypráví svůj vlastní letní příběh. Objevte naše letní vůně a udělejte si léto přesně takové, jaké se vám líbí!

→ Zjistit víceVaše letní rutina pro horké dny

Začněte svůj den jemným čištěním, po němž následuje osvěžující sprej na obličej pro revitalizaci pleti. Naneste si lehký hydratační krém a přípravek s ochranným faktorem, aby se pokožka ochránila před škodlivými UV paprsky. Nezapomeňte na hydrataci rtů zvláčňujícím balzámem a naneste si lehký make-up pro přirozený vzhled, který vydrží celý den.

Objevte naše produkty, které musíte mít

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 23.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH