Mega letní výprodej – až 75%* sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams

Adventní kalendáře u parfumdreams

Jsou adventní kalendáře již vyprodané? Žádný problém! Prohlédněte si místo nich naše pečlivě vybrané dárkové sady

Náš výběr

Staňte se členem Premium a využívejte výhodyVyberte si vhodné dárky pro sebe i pro své nejbližší

Adventní kalendář s parfémy: 24 voňavých dvířek

Konečně je to zase tady: čas sladkých vůní, lahodného vánočního pečiva a horkého čaje je zpět. Těšit se na Vánoce je vždycky krásné – ale s parfémovým adventním kalendářem to bude ještě hezčí. Čekání na Štědrý večer ti zpříjemní 24 dvířek plných úžasných překvapení.

Voňavý adventní kalendář je ideální pro každého, kdo by chtěl vyzkoušet různé vůně. Ale i když už máš TU SVOU osobitou vybranou, nikdy nemůže uškodit přičichnout si postupně k dalším vzorkům z velkého světa vůní. Třeba objevíš nového favorita.

Adventní kalendář parfumdreams 2023: každý den nové překvapení

S adventními kalendáři od parfumdreams si můžeš každý den vykouzlit malou slavnostní chvilku: za každými dvířky objevíš vysoce kvalitní kosmetické produkty a vůně v originálním formátu, cestovním balení nebo miniaturním provedení. Ideální příležitost seznámit se s produkty, které dosud neznáš, a možná si vybrat jednoho nebo dva nové oblíbence. Nepotrpíš si na žádná překvapení? Na zadní straně adventního kalendáře je zpravidla uvedený přehled produktů. Díky tomu můžeš předem zjistit, zda obsah vyhovuje tvému typu pleti nebo stylu.

Koupit adventní kalendář 2023 u parfumdreams

Zpestři si předvánoční čas adventním kalendářem, který dokonale vyhovuje tomu, co se ti líbí. Adventní kalendáře jsou ale ideální i jako dárky: ať už se rozhodneš udělat radost komukoli, na parfumdreams najdeš velký výběr adventních kalendářů pro každého:

Často kladené otázky

Pro koho je adventní kalendář s parfémy vhodný?

Adventní kalendář s parfémy je vhodný pro všechny, kdo mají rádi malé chvilky pohody a rádi poznávají nové kosmetické produkty nebo testují parfémy. Ať už jako dárek, nebo pro sebe: adventní kalendář od parfumdreams ti zpříjemní čekání na Ježíška každodenními kosmetickými překvapeními v miniaturních i originálních velikostech. Malé velikosti si můžeš klidně uložit na příští dovolenou.

Které produkty jsou součástí adventního kalendáře?

Adventní kalendáře parfumdreams obsahují různé kosmetické produkty, jako jsou krémy, parfémy a přísady do koupele v miniaturní až originální velikosti. Na zadní straně adventního kalendáře obvykle najdeš seznam všech obsažených produktů.

Čím je adventní kalendář od parfumdreams tak výjimečný?

Adventní kalendáře od parfumdreams skrývají za každými dvířky nějaké luxusní kosmetické překvapení. Těšit se můžeš na kvalitní kosmetiku a make-up i na skvělé vůně. Dopřej sobě či svým blízkým něco speciálního a užij si předvánoční období plné nových oblíbených produktů.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 15.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH