Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams

Kosmetické adventní kalendáře

Jsou adventní kalendáře již vyprodané? Žádný problém! Prohlédněte si místo nich naše pečlivě vybrané dárkové sady

Vyberte si vhodné dárky pro sebe i pro své nejbližšíAdventní kalendář s make-upem pro milovnice krásy

Pro sebe nebo jako dárek pro tvé blízké: S tímto adventním kalendářem zpříjemníš předvánoční čas všem milovnicím krásy. 24 různých produktů v rozličných velikostech ti umožní vyzkoušet něco nového a probudí tvou kreativitu. Adventní kalendář s kosmetikou nabízí svými dárečky od řasenky přes oční stíny až po lak na nehty vše, aby mohlo naplno vypuknout těšení na Vánoce.

Adventní kalendář s beauty produkty pro všechny věkové kategorie

Adventní kalendář s make-upemje skvělým dárkem nejen pro ty, kdo už se ve světě beauty dobře orientují. I nováčci ve světě líčení mohou těžit z kosmetického adventního kalendáře: za 24 dvířky se skrývají dosud neznámé kosmetické produkty, z nichž všechny mají potenciál stát se tvým novým oblíbencem.

Nové produkty navíc motivují k vyzkoušení nového vzhledu. Pokud tedy chceš vnést do svého rutinního líčení konečně trochu zpestření, je pro tebe adventní kalendář pro líčení to pravé.ořechové. Make-up samotný ti nestačí? Parfumdreams nabízí také adventní kalendáře s produkty péče a adventní kalendáře s parfémy, které tě příjemně naladí na vánoční atmosféru.

Zakoupit adventní kalendáře s make-upem na parfumdreams

Objev na parfumdreams bohatou nabídku adventních kalendářů s beauty produkty. Ale nejen milovnice make-upu tu najdou to, co hledají: V našem sortimentu najdeš rovněž adventní kalendáře s parfémem, adventní kalendáře s produkty pro péči a speciální adventní kalendáře pro muže. Radostné a netrpělivé očekávání Vánoc tak zaručeně vypukne naplno.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH