Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní slevy, odborné tipy a další!

Menu

Parfumdreams

Dárkové poukazy

k vytištění a darování

1 Vyberte si svůj design
2 Určete částku
Zadejte hodnotu poukázky mezi 0 Kč a 13000 Kč.

Jak na to

Objednat
Objednat poukaz v e-shopu
Stáhnout
Dostat poukaz (PDF) e-mailem
Vytisknout
Vytisknout poukaz doma
Darovat
Složit a darovat osobně
Darujte radost!

Máte sami rádi parfémy a myslíte si, že jsou vždy dobrým dárkem pro milované přátele nebo kolegy? Svět parfémů se však stane ještě krásnějším, když dáte obdarovanému svobodu výběru vůně. Parfémy jsou do značné míry otázkou osobního vkusu. Ideálním řešením tak může být dárkový kupon. S touto službou od parfumdreams máte při darování parfémů vždy jistotu a možnost volby mezi různými cenovými kategoriemi.

Individuální dárek: parfém

V některých případech stačí dárková karta v hodnotě 10 eur, když potřebujete pouze malý dárek. Tento poukaz určitě s radostí uplatní a můžete si být jisti, že s ní zabodujete. Pokud však chcete obdarovat obzvláště dobré přátele vůněmi, pak je vhodným projevem vaší náklonnosti a uznání dárkový kupon v hodnotě 25 nebo 50 eur. Díky tomu je darování parfému jako dárku opravdu zábavné, protože „chyba", kterou byste mohli udělat sami při výběru, je nepříjemná, když vůně leží nevyužitá.

Informace o výrobku

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 04.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH