Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams

Najděte svou nejoblíbenější vůni

Čas pro sebe: vaše tělo, vaše pohoda, váš čas

Využijte Singles Day, Den nezadaných, a dopřejte svému tělu odpočinek a únik od stresu každodenního života. Proměňte čas pro sebe na čas pro nás a oslavte Den nezadaných s kamarádkami a přáteli. Ať už se jedná o dámskou jízdu s programem pro dobrou náladu, nebo o společnou párty, využijte tento den jako příležitost dělat to, co vám působí radost.

Hýčkejte svou pokožku luxusní péčí od značky Lancaster

Lancaster nabízí vysoce kvalitní produkty, které kombinují kvalitu, inovace a luxus. Nechte se hýčkat osvědčenou kvalitou a inovativními recepturami, které dodají vaší pleti zářivou mladistvost. Objevte luxusní péči o pleť pro nadčasovou krásu – obdarujte se láskou k sobě samým a péčí.

Prohlédnout si produkty

Nechte se hýčkat – získejte hned teď slevu na Singles Day

Váš den lásky k vlastní osobě

Je libo ještě více inspirace pro váš čas pro sebe? Mrkněte tedy na našeho wellness rádce

Přejít na průvodce

Tyto produkty by tě také mohly zajímat

How deep is your love

Prohlédnout si nyní adventní kalendáře

Nejlepší nabídky na Den nezadaných: parfumdreams oslavuje všechny singles

Den nezadaných je opět tady: prohlédni si ty nejlepší nabídky na Singles Day na stránkách parfumdreams a obdaruj sama sebe. Máš už dlouho nějaké konkrétní přání z oblasti kosmetiky a parfémů? Pak je dnes ten správný den si ho konečně splnit.

Singles Day 2023: dnes jsi středem pozornosti ty

Oslav sebe a svou nezávislost: Singles Day neboli Den nezávislosti se koná každý rok 11. listopadu. Na rozdíl od Valentýna se tu neslaví láska dvou lidí. Tento den je centrem pozornosti láska k vlastní osobě – protože nikdo by neměl být proto, aby mohl oslavovat své štěstí, odkázaný na existenci partnera. Abychom tento den všem zpříjemnili, najdeš na stránkách parfumdreams slevy pro Singles Day, které jsou opravdu důvodem k oslavě.

Happy Singles Day: slevy pro Singles Day u parfumdreams

Okoukni nabídky z oblasti parfémů, produktů k péči a kosmetiky. Projdi si bohatou nabídku a objev nové oblíbené produkty, které ti zpříjemní nejen Den nezadaných, ale každičký den v roce. A pokud by ti snad večerní hodiny připadaly jako single osobě osamělé, určitě najdeš ten správný protějšek v naší široké nabídce erotických hraček

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH