Naše doporučení na den sv. Valentýna

Valentýnský výběr pro dámy

Objevte naše valentýnská doporučení pro dámy. Čekají na vás ty nejlepší nabídky z kategorií vůně, péče o pleť, make-up a mnoho dalšího!

Valentýnský výběr pro pány

Najděte svou další oblíbenou vůni, must-have produkty pro péči o pleť či dokonalý dárek pro něj! Samozřejmě za nejlepší ceny!

Vyznání lásky

Love is in the air

Emporio Armani Stronger with you

Urban Decay Naked Reloaded Palette

Lancome Advanced Génifique

Pro vás od srdce

Valentýnské dárky: Malé pozornosti pro vašeho nejmilejšího člověka

S láskou vybraný dárek na Valentýna je každoročně báječnou příležitostí, jak potěšit lásku svého srdce a projevit vděčnost za společné chvíle. I ti, kdo láskou zahořeli teprve nedávno, si rádi dávají dárky pro zamilované, a prokazují si tak vzájemnou náklonnost. Klasikou mezi zamilovanými dárky je krásný parfém. V naší online parfumerii najdete vůně pro jakýkoli vkus i jakýkoli rozpočet: od výjimečných vůní s náročnou kompozicí až po příjemné společníky na každý den.

Dárek k Valentýnu pro ženu

Oblíbenými valentýnským dárky pro přítelkyni nebo manželku jsou exkluzívní parfémy a vysoce kvalitní produkty pro péči o pleť. S dámským parfémem na Valentýna prostě nelze nikdy udělat chybu. Vaše nejdražší už našla mezi tou spoustou vůní tu svoji? Spousta značek nabízí ke svým parfémovým řadám také sladěné sprchové gely, přísady do koupele nebo krémy. Tyto výrobky jsou dokonalým doplňkem parfému, a díky tomu se vůně může optimálně rozvinout a uplatnit. Krásným valentýnským dárkem pro ni je také kvalitní dekorativní kosmetika s elegantním designem. U parfumdreams najdete sametové rtěnky, hedvábnou tvářenku i laky na nehty v zářivých barvách.

Dárek na Valentýna pro chlapa

U mužů je nová vůně na Valentýna také velmi oblíbeným dárkem. Klasickou volbou pro přítele nebo manžela jsou i parfémové sady. Kromě vůně obsahují také například sladěný výrobek pro péči o pleť nebo sprchový gel. Nový parfém tak může v plném rozsahu rozvinout svůj nezaměnitelný charakter.

Valentýn 2022 u parfumdreams

Hledáte skvělé zamilované dárky pro kluka, dokonalý valentýnský dárek pro svoji ženu, svého partnera nebo jiného oblíbeného člověka? U parfumdreams najdete mimořádné pozornosti pro mimořádné lidi. Objevte náš výběr luxusních parfémů a vysoce kvalitních kosmetických výrobků. Vyberte osobní dárek k Valentýnu online, jednoduše objednejte a nechte si jej poslat na požadovanou adresu.

Valentýn: Nabídky ke Svátku zamilovaných

Aby vám výběr dárků přinášel ještě větší radost, čekají na vás u parfumdreams každý rok na Valentýna slevy a báječné nabídky. Samozřejmě, že pro vaše nejmilejší není nic příliš drahé – ale díky našim příznivým cenám jsou dostupné i opravdu exkluzívní vůně a luxusní kosmetika. Splňte sobě a svému milovanému člověku osobní parfémové sny.

Proč dáváme svým milovaným dárky 14. února

Ohledně původu dne svatého Valentýna existují různé teorie. Velmi známá je legenda o svatém Valentýnovi. Ten prý ve třetím století oddával milence v rámci křesťanských obřadů, i když to tehdy císař zakázal. Čerstvé novomanžele prý také obdarovával květinami ze své zahrady. Historikové naopak spojují den svatého Valentýna s pohanskými, předkřesťanskými zvyky.