Naše kosmetické tipy na léto

Krásná, letně rozjasněná pleť a make-up, který přežije i ta největší vedra? Dovol, abychom ti představili naše oblíbené produkty.

Letní vůně pro ni Lehké vůně pro něj Letní líčení Letní kosmetika na vlasy Letní pleťová kosmetika Přípravky proti slunci Travel essentials

Ideální podkladová báze na léto

Co se týče podkladové báze, platí pro ni v létě toto: méně je více. Vsaď na lehké textury, jako jsou tónované denní krémy a CC krémy, a nanes na obličej jen malé množství. Náš absolutní favorit - Your Skin But Better CC+ Cream SPF 50+ značky it Cosmetics. Hydratační krém, podkladová báze a opalovací krém v jednom. Tvé pleti se dostane péče, ochrany před škodlivými UV paprsky a zároveň se zamaskují její nedokonalosti. Náš tip: Použij fixační sprej – prodlouží se tím trvanlivost tvého make-upu a tvá pleť získá svěží oživení.

Kompletní rozjasnění

Zářivá a zdravá pleť – přirozený, rozjasňující make-up je zejména v létě velmi oblíbený. Rozjasňovač Baked Highlighter od značky Milani by se proto měl stát ve tvém letním make-upu rutinou. Tento produkt přesvědčí sametově hebkou texturou a dá se s ním perfektně pracovat. Je libo ještě více jasu? Objev naše tekuté rozjasňovače a rozjasňující krémy – můžeš je vmísit přímo do podkladové báze a pak už se jen radovat ze svěží a zářivé pleti.

Jak na to: Letní make-up za 5 minut

Jako stvořený pro sluncem políbenou pleť – Matte Bronzing Powder (matný bronzující pudr) od značky NARS. S tímto produktem můžeš snadno definovat kontury obličeje. Náš tip: Použij bronzující pudr i na oči a vykouzlíš tak rychlý a přirozený letní make-up. Nemusíš si pak na dovolenou balit žádné extra produkty. Přirozený letní vzhled můžeš vytvořit i pomocí tekuté nebo krémové tvářenky. Nanes si tvářenku na lícní kosti, rty a též na oční víčka. Celý make-up je hotový za méně než 5 minut!

Produkt, bez něhož se v létě neobejdete: voděodolná řasenka

Pro dlouhotrvající nalíčení očí bys v horkých letních dnech měla vsadit na voděodolné produkty – koneckonců, nechceš mít přece rozmazané oči a vypadat jak panda! Naším tipem na letošní léto je řasenka Lash Idôle Mascara od Lancôme. Inovativní tvar kartáčku dodává řasám extra objem, obsažené složky je zase vyživují a zároveň posilují. Máš chuť si oči ještě více zvýraznit? S očními linkami Lash Idôle Liner od Lancôme si snadno vykouzlíš svůdný vzhled na příští letní párty.

[T]SEO_Sommer_Make-up_2019[/T]