Ušetřete až 2500 CZK* při nákupu kosmetiky a dopřejte si něco pěkného!

Udělat si chvilku jen pro sebe a trochu se rozmazlit: na to často zapomínáme, proto malé připomenutí: udělejte si na sebe čas, protože jen tak si pořádně odpočinete a načerpáte novou energii! S našimi špičkovými kosmetickými produkty můžete hýčkat svou pleť i vlasy a dopřát si báječnou chvilku jen pro sebe.

Naše doporučení

Naše bestsellery

Moon Spa Night Cream

Krásnou pleť přes noc? O něčem takovém nemusíte jen snít, protože inovativní noční krém Moon Spa od Yope regeneruje a uvolňuje pokožku během spánku a díky tomu se probudíte do nového dne s příjemným pocitem na kůži. Tento pleťový přípravek je zcela veganský a sestává z 97 % z přírodních složek, které vaší pokožce dodají potřebné živiny – ideální k tomu dopřát si osobně něco prospěšného a příjemného.
Zjistit více

Foreo Luna 2

Čištění obličeje a masáž proti vráskám naráz? Doporučujeme vám 100% voděodolný, chytrý elektrický čistící a masážní kartáček na obličej Foreo Luna, který během pouhých 60 sekund odstraní přebytečný maz, odumřelé kožní buňky a ulpělou nečistotu a zároveň udržuje pokožku ve špičkové kondici. Očistný wellness pocit na doma!
Zjistit podrobnosti

Naše nové produkty