Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams

Ušetřete až 2500 CZK* při nákupu kosmetiky a dopřejte si něco pěkného!

Udělat si chvilku jen pro sebe a trochu se rozmazlit: na to často zapomínáme, proto malé připomenutí: udělejte si na sebe čas, protože jen tak si pořádně odpočinete a načerpáte novou energii! S našimi špičkovými kosmetickými produkty můžete hýčkat svou pleť i vlasy a dopřát si báječnou chvilku jen pro sebe.

Naše doporučení

Naše bestsellery

Moon Spa Night Cream

Krásnou pleť přes noc? O něčem takovém nemusíte jen snít, protože inovativní noční krém Moon Spa od Yope regeneruje a uvolňuje pokožku během spánku a díky tomu se probudíte do nového dne s příjemným pocitem na kůži. Tento pleťový přípravek je zcela veganský a sestává z 97 % z přírodních složek, které vaší pokožce dodají potřebné živiny – ideální k tomu dopřát si osobně něco prospěšného a příjemného.

Zjistit více
Foreo Luna 2

Čištění obličeje a masáž proti vráskám naráz? Doporučujeme vám 100% voděodolný, chytrý elektrický čistící a masážní kartáček na obličej Foreo Luna, který během pouhých 60 sekund odstraní přebytečný maz, odumřelé kožní buňky a ulpělou nečistotu a zároveň udržuje pokožku ve špičkové kondici. Očistný wellness pocit na doma!

Zjistit podrobnosti

Naše nové produkty

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH