Správné pořadí pro tvoji pravidelnou péči o obličej

1. krok: čištění: Zbav svůj obličej nečistot, zbytků make-upu a škodlivých látek z životního prostředí. K tomuto účelu můžeš použít čisticí přípravek. Důležité je, aby sis s ním vyčistila obličej ráno a večer.
Zjistit více

2. krok: peeling: Peeling by se měl stát nedílnou součástí tvojí pravidelné péče o pleť. Neměla bys ho však pleti dopřávat častěji než třikrát týdně. Peeling odstraňuje odumřelou kůži – ale právě kvůli tomu je po jeho použití pleť citlivější.
Zjistit více

3. krok: tonikum: Tonikum je pleťová voda. Důkladně čistí pleť a připravuje ji na další kroky tvojí pravidelné péče. Jednoduše nanes trochu tonika na vatový tampon a lehkými pohyby jej aplikuj na obličej.
Zjistit více

4. krok: sérum: Když do své pečující rutiny zařadíš sérum, připravíš svou pleť optimálně na další regeneraci. Řídké textury sér optimálně pronikají do hlubších vrstev pokožky. Pro suchou pleť by sérum mělo obsahovat kyselinu hyauluronovou, v případě začervenalé a mastné pleti je dobré sáhnout po sérech s obsahem niacinamidu a zinku.
Zjistit více

5. krok: oční krém: Oční krém by měl být aplikován bezprostředně po séru. Přípravky pro péči o oční okolí mají lehčí texturu, protože pokožka v okolí očí je tenká a citlivá.
Zjistit více

6. krok: pečující krém: další krok! Dodej svojí pleti hydrataci! Klíčem k úspěchu jsou krémy. Můžeš také rozlišovat mezi denními a nočními krémy. Denní krém chrání pleť před vnějšími vlivy – noční krémy obsahují výživné složky a podporují regeneraci pleti.
Zjistit více

7. krok: pleťový olej: Pleťové oleje obsahují velké množství účinných látek, a proto nejsou kompatibilní s každým typem pleti. Ujisti se, že pleťový olej lze kombinovat s tvým typem pleti a je vhodný v případě tvých individuálních kožních problémů.
Zjistit více

8. krok: ochrana před sluncem: Chraň svou pokožku před UV zářením! Ochranný sluneční faktor je naším nejvřelejším doporučením pro ochranu pokožky před slunečními paprsky během dne. UV záření způsobuje popáleniny, podráždění a stárnutí kůže.
Zjistit více