To nejlepší z péče o pleť: Asian Beauty

V asijské kosmetice je kráse a estetice přikládán stejný význam jako zdraví a celkové pohodě. Díky unikátním recepturám založeným na znalostech a vědomostech získávaných po celá staletí, ale i na nejmodernějších vědeckých poznatcích jsou nyní asijské pečující produkty celosvětově proslulé svou vysokou kvalitou a účinností.
Kombinace přírodních ingrediencí, jako je rýže, ženšen, zelený čaj nebo mořské řasy, a současně i pokročilých technologií umožňuje docílit zdravé a zářivé pleti.

Nech se inspirovat asijskou kulturou a rozšiř svou rutinní péči.

Asijské kosmetické značky, které milujeme

 

Objev tajemství krásy Koreje s K-Beauty – zářivá pleť, která každého zaujme.

Asijské kosmetické produkty jsou speciálně přizpůsobeny potřebám každého typu pleti. Existuje proto široká škála produktů jako séra, masky, krémy a oleje, které se zaměřují na konkrétní kožní problémy, jakými jsou vrásky, tmavé skvrny, akné nebo zarudnutí, a dají se vzájemně kombinovat.

V současnosti se mimořádně oblibě těší zejména K-Beauty, což je zkratka pro korejské kosmetické produkty a postupy péče. Korejská kosmetická rutina často zahrnuje několik kroků, aby se opravdu zajistila optimální péče o pleť.
Prozradíme ti krok za krokem, jak při rutinní péči s K-Beauty správně postupovat a co k tomu potřebuješ.

 

9 kroků rutinní korejské péče o pleť

1. krok: Čisticí olej

Čistící olej nanes na suchý obličej, vmasíruj a poté opláchni vlažnou vodou. Obličej tak zbavíš nečistot, make-upu a kožního mazu a zároveň i zabráníš vysoušení pleti.

2. krok: Čisticí gel na pleť

Na navlhčený obličej nanes čisticí gel nebo čistící prostředek a krouživými pohyby jej vmasíruj. Výsledkem bude dlouhodobě zjemněná pleť a zmenšené póry.

3. krok: Peeling

Pro zářivou pleť je dobré obličej pravidelně, zhruba jednou až dvakrát týdně, peelingovat. Odstraní se tím odumřelé kožní buňky a stimuluje regenerace pokožky.

4. krok: Toner

Pomocí vatového tamponu nanes toner na obličej. Díky složkám, které obsahuje, dodáš své pleti vlhkost a připravíš ji na následné kroky péče.
5. krok: Esence

Nejdůležitějším krokem v K-Beauty jsou esence! Mají dvojí funkci: jednak pleť hydratují, jednak zlepšují vstřebávání živin do pokožky, čímž podporují její mladistvý vzhled.
6. krok: Sérum

Sérum, booster nebo ampule – v tomto kroku aplikuješ některý z těchto produktů podle typu tvé pleti. Tímto způsobem se dají např. zesvětlit tmavé partie v obličeji, zmenšit póry a redukovat vrásky.

7. krok: Péče o oční okolí

Pomocí výživného očního krému se vyplní tenká a citlivá oblast pokožky pod očima. Cílenou péčí tak lze minimalizovat tmavé stíny pod očima i otoky kolem nich a oči rozzářit.

8. krok: Hydratační péče

K-Beauty se vyznačuje tím, že pokožce dodává dostatek vlhkosti. Přes den používej lehkou pleťovou vodu a na noc vydatný krém. Uzamkneš tak v pokožce vlhkost a zároveň ji ochráníš před vnějšími vlivy.

9. krok: Ochrana proti slunci

Jako poslední krok nezapomeň na opalovací krém. Každodenní ochrana proti slunci chrání pokožku před předčasným stárnutím a měla by se používat i v zimě nebo když právě sluníčko nesvítí.

 

Náš další tip pro tvou rutinu K-Beauty

Nech svou pleť rozzářit a dodej jí pořádnou dávku svěžesti. Před péčí o oči používej dvakrát až třikrát týdně textilní masku.

 

Další produkty, které by tě mohly zajímat