Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams

To nejlepší z péče o pleť: Asian Beauty

V asijské kosmetice je kráse a estetice přikládán stejný význam jako zdraví a celkové pohodě. Díky unikátním recepturám založeným na znalostech a vědomostech získávaných po celá staletí, ale i na nejmodernějších vědeckých poznatcích jsou nyní asijské pečující produkty celosvětově proslulé svou vysokou kvalitou a účinností.
Kombinace přírodních ingrediencí, jako je rýže, ženšen, zelený čaj nebo mořské řasy, a současně i pokročilých technologií umožňuje docílit zdravé a zářivé pleti.

Nech se inspirovat asijskou kulturou a rozšiř svou rutinní péči.

Asijské kosmetické značky, které milujeme

Objev tajemství krásy Koreje s K-Beauty – zářivá pleť, která každého zaujme.

Asijské kosmetické produkty jsou speciálně přizpůsobeny potřebám každého typu pleti. Existuje proto široká škála produktů jako séra, masky, krémy a oleje, které se zaměřují na konkrétní kožní problémy, jakými jsou vrásky, tmavé skvrny, akné nebo zarudnutí, a dají se vzájemně kombinovat.

V současnosti se mimořádně oblibě těší zejména K-Beauty, což je zkratka pro korejské kosmetické produkty a postupy péče. Korejská kosmetická rutina často zahrnuje několik kroků, aby se opravdu zajistila optimální péče o pleť.
Prozradíme ti krok za krokem, jak při rutinní péči s K-Beauty správně postupovat a co k tomu potřebuješ.

9 kroků rutinní korejské péče o pleť
5. krok: Esence

Nejdůležitějším krokem v K-Beauty jsou esence! Mají dvojí funkci: jednak pleť hydratují, jednak zlepšují vstřebávání živin do pokožky, čímž podporují její mladistvý vzhled.
Náš další tip pro tvou rutinu K-Beauty

Nech svou pleť rozzářit a dodej jí pořádnou dávku svěžesti. Před péčí o oči používej dvakrát až třikrát týdně textilní masku.

Další produkty, které by tě mohly zajímat

Naše služby vám

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH