parfumdreams představuje asijskou kosmetiku

Krása a estetično jsou v asijské kosmetice na stejné úrovni jako zdraví a pocit pohody. Tajemství asijské kosmetiky spočívá v inovaci a účinnosti složek a textur. O rozruch se navíc postará minimalistický design balení! I my jsme její velcí fanoušci – procházejte si naše oblíbené asijské produkty!

 

Asian Beauty hacks

Na asijském trhu kosmetiky je cílem dosáhnout bezchybné porcelánové pleti. Tento ideál krásy se usadil v hlavách lidí a má být docilován pomocí asijských inovací v kosmetice.

Asian Beauty Must-Haves

Následující produkty se osvědčily jako prospěšné nejen v Asii:

bbcreams

BB Creams

BB krémy: dokonalá kombinace make-upu a péče. Vhodné pro všechny světlé typy pleti

Jetzt entdecken
cccreams

CC Creams

CC krémy: vyrovnávají odstín pleti a zlepšují její tonus. Jsou dokonalým podkladem pro Váš make-up!

Mehr erfahren!
sheetmasks

Sheet Masks

Látkové masky (Sheet masks): Tyto masky známé i pod názvem plátýnkové masky si zajistily popularitu svou vysokou koncentrací účinných látek.

Jetzt entdecken
 

Tajemství asijské krásy je v tom, že pečující rutina je vzájemně sladěna. Pro každý krok péče existuje produkt, který je pro něj určen. Tyto pečující rutiny nabízejí co nejlepší použití vysoce kvalitních složek, a to za výhodné ceny!

 

Pečující rutina dle Asiatek

Blue Nails

1. Čisticí olej

1. Čisticí olej – prostřednictvím čisticího oleje dokonale odstraníte make-up a připravíte ideálně svou pleť.

Jetzt entdecken
Modern French

2. Čisticí gel

2. Čisticí gel: Čisticí přípravky mají v asijské přírodní kosmetice zásadní místo – intenzivně zjemňují texturu pleti a zmenšují póry.

Mehr erfahren!
Pastell Love

3. Peeling

3. Peeling: Peelingy jsou rozhodující pro dokonalý lesk pleti – neměly by však být součástí každodenní pečující rutiny, ale měly by se aplikovat 2krát týdně.

Jetzt entdecken
Bottega Veneta Illusione

4. Tonika

4. Tonika: Tonikum je rozhodující pro vlastní péči o Vaši pleť. Účinné látky jako je kyselina hylauronová nebo kolagen se v rámci tonik postarají o optimální péči. Tonikum navíc optimálně připravuje pleť na následující péči.

K produktu
Aqua di Parma Bergamotto di Calabria

5. Esence

5. Esence: Esence mají dvojí účinek – účinkují jako tonikum a sérum. Díky vysoce kvalitním složkám a kombinaci tonika a séra zajišťují esence hydratační obnovu pleti a buněk.

Zjistit více
BOSS The Scent For Her

6. Booster

6. Booster: Pomocí boosteru můžete svou pečující rutinu přizpůsobit svým individuálním potřebám. Séra, boostery a ampule mohou například zesvětlit tmavá místa na obličeji, zmenšit póry a minimalizovat vrásky.

Zjistit podrobnosti
AsianAugenpflege

7. Péče o oči

7. Péče o oči: Oči hrají v našem vzhledu velmi důležitou úlohu a vyžadují intenzivní a individuální péči. Pokožka okolo očí je tenčí a citlivější než na jiných místech obličeje. Díky vysoce účinné asijské oční péči se postaráte o to, že oční okolí zůstane hebké a vláčné.

Jetzt entdecken
AsianFeuchtigkeitspflege

8. Hydratační péče

8. Hydratační péče: Ta správná hydratační péče chrání Vaši pokožku a zajišťuje jí potřebné účinné látky. Oživuje a hydratuje pleť. Výběr ideální hydratační péče je velmi speciální a je třeba jej specifikovat individuálně.

Mehr erfahren!
Sonnenschutz

9.Přípravky proti slunci

9. Ochrana vůči slunečnímu záření: Na závěr asijské pečující rutiny přichází ochrana vůči slunci. V asijské kosmetice představuje používání ochrany vůči slunci zasvěcený tip v rámci každé rutiny – i tehdy, když je oblačno. Chraňte svou pokožku pomocí krému nebo emulze před nebezpečným slunečním zářením, a vyhněte se tak stárnutí kůže.

Jetzt entdecken
Prémiové značky
K přehledu značek
 
AJAX Loader