Den polibku u parfumdreams

Už jste dnes dostala polibek? Dovolte, abychom vás inspirovali naším rozmanitým výběrem!

My v parfumdreams slavíme 6. července Mezinárodní den líbání! V mnoha kulturách znamená polibek lásku nebo náklonnost. Při polibcích se uvolňují hormony štěstí a v mozku se spustí ohňostroj. Aby bylo líbání ještě příjemnější, připravili jsme pro tebe několik našich oblíbených produktů. Naším hlavním hitem pro Den líbání jsou vysoce kvalitní ampule značky Babor, díky nimž budeš zářit nejen zevnitř, ale i zvenčí. Níže se dozvíš více o správném způsobu používání ampulí, tipy pro péči o mužskou pleť a produkty pro dokonalý look na Den líbání.

 

Péče o pleť s ampulemi – jak je správně používat

Chcete pro svou pleť udělat něco dobrého, pečovat o ni a dodávat jí intenzivně aktivní složky? Ampule nabízejí dodatečnou péči, a dají se proto používat mezi běžnou péčí nebo po delší dobu jako ošetřující kúra. Zpravidla lze ampule používat ráno a večer. U ampulí s okamžitým účinkem je nejlepší čas na aplikaci na pokožku hned ráno. U ostatních ampulí, které mají podporovat noční regeneraci pokožky, je nejvhodnějším okamžikem doba před uložením ke spánku. Pokožka tak získá dostatek času na vstřebání všech účinných látek a dosáhne se tak požadovaného efektu. Existují ampule pro nejrozmanitější potřeby a typy pleti. Seznamte se s naším sortimentem a vyberte si pro sebe ten správný produkt.

 
 

Pokyny pro správné otevření a použití ampule

Před ošetřením je třeba nejprve požadovanou ampulku protřepat, aby se všechny ingredience řádně promíchaly. Poté skleněnou ampuli opatrně rozlomte a poklepáním prsty ji jemně zapracujte do vyčištěné pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pro maximální účinnost použijte celý obsah ampule. Následně můžete nanést na obličej obvyklou péči, nebo – v případě použití ráno – i make-up. V případě vodných ampulí lze obsah aplikovat také přímo na oční okolí, přičemž je třeba se vyhnout kontaktu s řasami. U olejnatých ampulí se naopak očnímu okolí vyhněte.

 
Energie, hydratace a svěžest – náš hlavní hit pro mužskou pleť

Ať už jako dárek, nebo pro sebe – BABOR Men dodá tvojí pleti energii. Péče o obličej řady BABOR Men je speciálně přizpůsobena potřebám mužské pleti. Ampule Instant Energy je malý pomocník pro velkou dávku energie. Ampule obsahuje účinné látky, jako je taurin, kofein, provitamin B5, vitamin C a kyselina hyaluronová. Všechny tyto účinné látky společně dodávají pleti energii a vitalitu a zásobují ji vlhkostí. Ampule s okamžitou energií pomáhá pleti regenerovat po dlouhých nocích nebo vyčerpávajících dnech v kanceláři a dodává jí úžasnou svěžest.

Pánská péče

Dokonalý look pro Den líbání

Nemůžeš se líbat sám/sama, na to jsou vždycky potřeba dva. Ať už se jedná o žhavý letní flirt, nebo o schůzku s přítelkyní či přítelem, naplánuj si na Den líbání rande, aby ses mohl/a věnovat této nejkrásnější maličkosti na světě. Aby sis v tento den mohl/a nejen vykouzlit neodolatelnou pusu, ale také vytvořit dokonalý make-up, připravili jsme pro tebe několik našich oblíbených produktů.