Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams
 

parfumdreams představuje scandi beauty

Se skandinávskou kosmetikou pro přirozenou krásu

Skandinávské kosmetické a pečující produkty jsou pro vás to pravé, pokud vás zajímají přírodní složky a kvalita. U scandi beauty hraje důležitou roli to, které látky jsou vhodné pro váš typ pleti a vlasů. Po staletí se zde klade zvláštní důraz na výtažky z místní přírody. Skandinávské výrobky proto obsahují složky, jako jsou řasy, mořská sůl, byliny rostoucí v dunách nebo lesní a luční květiny.

 
Pflege

Skandinávské pečující produkty

Hygiena celého těla
Makeup

Skandinávská péče o tělo

Skandinávská péče o tělo
Geschenksets

Scandi hair

Scandy Hair

Dokonalá skandinávská péče

V péči o tělo, pokožku a vlasy je důležitá volba vhodných výrobků ve správném pořadí. U scandi beauty je zajištěna vhodná pečující rutina, která je navíc vzájemně sladěná. Scandi beauty je založena na lehkosti.

Blue Nails

1. Čištění

Navzdory chladnému a vlhkému vzduchu na dalekém severu je skandinávská kosmetika známá bezchybnou pletí. Proto je obzvláště důležité správné čištění obličeje ráno a večer. Peelingy a pleťové masky můžete používat jednou za jeden až dva týdny, abyste pleti dodali novou péči. Také vlasy je třeba mýt vhodným přípravkem. Aby byly krásné i vaše ruce, dávejte přednost přírodním mýdlům s vyživujícími složkami.

Jetzt entdecken
Modern French

2. Péče

Další krok vede ke zdravé pleti. Pečující přípravky by se měly aplikovat ráno a večer bezprostředně po vyčištění pleti a jejich výběr je třeba přizpůsobit danému typu pleti. Séra nebo přípravky na bázi gelu poskytují lehkou péči během dne a slouží jako základ pro následné líčení. Na obzvláště suchou a namáhanou pleť lze večer nanést výživný a intenzivní krém. To samozřejmě platí i pro péči o ruce a nohy. Ve Skandinávii se klade důraz na zdravé a husté vlasy. K tomuto účelu se pravidelně používá kondicionér. Pro ideální péči o vlasy používejte masku na vlasy nebo vlasovou kúru jednou za týden až dva.

Mehr erfahren!
Pastell Love

3. Styling

Nakonec se zaměříme na styling. Skandinávský vzhled přesvědčí svou svěží přirozeností. Rozpuštěný a volný účes, lehký denní make-up a upravené ruce definují scandi beauty. Odvažte se použít barvu na rty a nehty.

Jetzt entdecken
Scandy Beauty Highlight

Foreo UFO Mini 2

Přístroj UFO™ 2 Mini byl vytvořen pro urychlení účinků pleťové masky. Během pouhých 90 sekund se vaše pleť celkově zlepší, vypne, omladí a budete z ní mít neuvěřitelně příjemný pocit. Jemné pulzování zlepšuje vstřebávání složek. 8 LED světel oživuje pleť. Velmi rychlé zahřátí na 45 °C připraví pokožku a otevře póry. V aplikaci jsou předprogramovaná ošetření pro každý typ, věk a problém pleti.
Zjistit více

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH