NABÍDKA
Maison Margiela - Rozprašovače - By The Fireplace DiffuserMaison Margiela - Rozprašovače - By The Fireplace Diffuser

Rozprašovače
By The Fireplace Diffuser od Maison Margiela

0
185 ml
-20% sleva k DPC

BP: 9.849 Kč* / 1 l 185 ml

Flame 1.822 Kč*
Doporučená cena 2.277,00 Kč*
ušetríte: -20% ušetríte: -28%
Vyprodáno
paypal klarna visa mastercard maestro
 
Zboží č. 1047200
Zarucený Originál
Nákup na Úcet
Dodání do 2-3 dnu

Mohlo by se vám také líbit

Bestsellers

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)
Rada znacky: Interiérové vůně
Linie: Rozprašovače
označení: By The Fireplace Diffuser

Difuzér By The Fireplace z řady Replica od Maison Margiela je prostě nádherný. Díky kapilárnímu efektu jemných bílých dřevěných tyčinek tiše rozptyluje své zimní, kouřově sladké vůně v místnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez mlhy, bez elektřiny a bez plamenů. Vybízí vás ke snění o večerech před krbem, o svěžích, chladných dnech pod jasně modrou oblohou na zimním trhu. Můžete si vychutnávat pečené kaštany nebo perníčky, doprovázené lahodným horkým nápojem a vůní hořícího dřeva linoucí se odněkud zvenčí. Nebo můžete jednoduše snít celý den, protože difuzér Replica By The Fireplace od Maison Margiela zkrášlí atmosféru v pokojích.

Zima může být takhle krásná

Svrchní tóny hřebíčku, růžového pepře a pomerančového květu ustupují vůni kaštanu, cedrového jalovce a guajakového dřeva. Vanilka, kašmeran a peruánský balzám elegantně završují tuto kreaci. Maison Margiela se s difuzérem Replica By The Fireplace skutečně podařilo zachytit vůně a kouzlo zimy. Každého, kdo má tyto vůně rád, jistě potěší, že tyto vůně jsou k dispozici také jako parfémovaná voda. Místo u krbu se tak stane stálým společníkem, který je na podzim a v zimě prostě kouzelně krásný.

Odstraňte uzávěr, vložte tyčinky do difuzéru, nechte je 5 až 6 hodin ponořené v koncentrátu vůně a poté je otočte, aby se vůně rozptýlila. Tyčinky pravidelně otáčejte, abyste zajistili lepší rozptyl. Difuzér By the Fireplace naplní váš domov na 4 měsíce.

LINALOOL, 4-TERTBUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, FORMALDEHYDE CYCLODODECYL ETHYL ACETAL, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAHYDRO-2,3,8,8-TETRAMETHYL-2-NAPHTHALENYL) ETHANONE, 1-(2,2,6-TRIMETHYLCYCLOHEXYL)- 3-HEXANOL, 6,7-DIHYDRO-1,1,2,3,3-PENTAMETHYL- 4(5H)-INDANONE, LONGIFOLENE, TRANS-ISOEUGENOL.