Zboží č. 1073323
Maison Margiela ReplicaOn A Date
Eau de Toilette SprayNaše Vrcholy
- Očekávané dodání s one by allegroso 24.01 až po 26.01
- Bezplatné vráceníAž 180 dní
- Doručení zdarma
- Způsoby platby
Toaletní voda ve spreji Replica On A Date od Maison Margiela je inspirována atmosférou kouzelného pozdně letního večera na vinicích v Provence. Vůně se otevírá jiskřivým bergamotem a v srdci se rozvíjí hřejivá květinová kompozice s ovocnou sladkostí akordu likéru z černého rybízu a jemnými okvětními lístky růže Isparta. V základu zemité pačuli dodává tvorbě zvláštní hloubku a završuje zážitek z vůně. Pro tuto toaletní vodu byly použity pečlivě vybrané ingredience, včetně pačuli z Bali pocházejícího z udržitelných zdrojů a růžové esence z Isparty. Kompozice připomíná tóny zralých hroznů a divokých růží a zachycuje podstatu nezapomenutelného okamžiku.
- Květinově-ovocná vůně s hřejivým charakterem.
- Inspirovaná romantickým večerem v Provence.
- Klíčové tóny likéru z černého rybízu, růže Isparta a pačuli.
- Obsahuje udržitelné a eticky získané ingredience.
Hlava parfému
bergamot, černý rybíz, pepř
Srdce parfému
davana, květy růží, pelargonie
Základní vůně
mech, pačuli, pižmo, vetiver
označení
Eau de Toilette Spray, On A DateLinie
ReplicaRada znacky
Dámské vůněcharakter
romantický
POZOR: HOŘLAVÝ, DOKUD NENÍ SUCHÝ. CHRAŇTE PŘED PLAMENY, ZDROJI VZNÍCENÍ NEBO ŽHAVÝMI PŘEDMĚTY. NESTŘÍKEJTE NA PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU NEBO DO OČÍ. V PŘÍPADĚ KONTAKTU OKAMŽITĚ OPLÁCHNĚTE VELKÝM MNOŽSTVÍM VODY.
- MAISON MARGIELA PARFUMS
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Naši zákazníci říkají o Replica
Helga E.
05.09.2023
Byl mi zaslán vzorek k otestování. Replica je příjemná, lehká vůně pro teplejší měsíce roku. Bohužel mi vůně dlouho nevydržela, takže jednu hvězdičku ubírám.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Maria Volke
19.05.2023
Z této vůně jsem nadšená. Začíná ovocně a pak se rozvine v příjemně trpkou vůni, která vás pohladí po celý den a vydrží.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Dr. Christine B.
09.05.2023
Vůni jsem obdržela jako vzorek. Velmi zajímavá a intenzivní. Ovocná a trpká s tóny černého rybízu a růže. Velmi ženská a není pro teenagery, vůně vydrží celý den.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Žena
Nataliia Kovalenko
06.04.2023
Obdržela jsem vzorek této vůně k otestování. Je to dřevitá, květinová vůně, ale bohužel se mi nelíbí. Spíš něco pro muže.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Anastasia Iacovenco
05.04.2023
Určitě si ho koupím znovu!
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de





















