Podporujme se a oslavujme se navzájem

8. března slavíme Mezinárodní den žen. Oslavujeme všechny ženy, které nám umožnily být součástí jejich příběhu. S naší nabídkou kosmetických produktů se postaráme o to, aby každá žena vyjádřila svou individualitu, cítila se dobře ve své kůži a sama si určovala své osobní standardy krásy.

 

Výjimečné ženy u parfumdreams

Koho považujete za výjimečnou ženu?

 
 

Značky, které založily silné ženy

Význam Mezinárodního dne žen se rok za rokem zvyšuje a zejména ženy se mezi sebou navzájem povzbuzují a podporují. My ve společnosti parfumdreams bychom ti chtěli při této příležitosti představit skvělé kosmetické značky založené ženami a samozřejmě je společně oslavit.

 
HONEST BEAUTY

Zakladatelkou značky Honest Beauty je Jessica Alba. Za tímto názvem se skrývají její vlastní zkušenosti s kosmetickými produkty a přání vytvořit nezávadné výrobky pro každou ženu. Co se týká ingrediencí, nedělá Jessica Alba žádné kompromisy. Na prvním místě je vědomí, že každá žena si zaslouží používat vysoce kvalitní výrobky. Značka Honest představuje inspiraci k sebevědomému životu. Vše musí být v souladu s přírodou, a proto je kladen velký důraz na udržitelnost. Patří sem i vyvážené používání složek, aby ekosystém nebyl kvůli trendům ochuzen o nadměrná množství jednotlivých látek.

OPI

Angažovanost za posílení postavení a bezpečný život žen
Značka OPI je považována za světového lídra v oblasti profesionální péče o nehty. Tuto společnost založila před 40 lety Suzi Weiss-Fischmann a původně vznikla ze spolupráce s jejím švagrem. Společně vedli společnost specializující se na výrobu dentálního příslušenství. Zpočátku šlo výhradně o materiály na umělé nehty, ale nakonec se sortiment rozšířil o laky na nehty ve všech možných odstínech.
Společnost OPI se zavázala chránit životy žen a posilovat jejich sebeurčení. V této souvislosti se podnik zaměřuje na společenskou odpovědnost tím, že navazuje partnerství s charitativními organizacemi a zapojuje se do dárcovství.

DRUNK ELEPHANT

Značku Drunk Elephant vytvořila Tiffany Masterson jako řadu péče o pleť, která bojuje s problémy pokožky a zároveň ji vyživuje. Značka Drunk Elephant používá pouze takové složky, které jsou pro pokožku prospěšné a podporují účinnost přípravků. Důraz je kladen na optimální hodnoty pH a na účinné látky, které podporují ochranný kyselý plášť pokožky. Všechny produkty lze navzájem kombinovat pro individuální péči o pleť.

Objev svou oblíbenou značku

Ostatní zákazníci nakoupili též

Dárek k MDŽ – Women's Day u parfumdreams

8. března slavíme Den žen. Mezinárodní den žen je kromě zrovnoprávnění také symbolem cílevědomosti, hrdosti a svobody. Ideály krásy jsou věcí minulosti – dnes už se ženy nechtějí přizpůsobovat ani schovávat. Krása je totiž v individualitě. Dárkem ke Dni žen ukážete svojí kamarádce nebo jedné z žen ve své rodině, jak jste hrdí na to, že ve svém životě máte tak silnou a osobitou ženu.

Nápady na dárky ke Dni žen 2023

Ať už se jedná o maminku, sestru, nejlepší kamarádku nebo partnerku – překvapte svoje milované krásným dárkem ke Dni žen. Parfém s nezaměnitelným charakterem podtrhne silnou osobnost energických a dynamických žen. Síla samozřejmě nemusí být nutně spojena s cool a výrazným charismatem, může mít i podobu klidného vyzařování. Příjemnou přísadou do koupele nebo harmonizující vonnou svíčkou darujete své milované ženě tolik zasloužený čas pro sebe.

Nápady na krásné dárky ke Dni žen najdete u parfumdreams i v oblasti dekorativní kosmetiky. Ženy občas rády nově objevují samy sebe – a nová barva rtěnky vnese do každodenního života nový impulz. Od spolehlivých průvodců každodenními situacemi až po extravagantní barevné varianty – u parfumdreams najdete kosmetické výrobky pro každý typ a každou příležitost.

Den žen – slevy na parfémy a kosmetiku

V našem e-shopu na vás každoročně k Mezinárodnímu dni žen čekají speciální slevy a akce. Objevte klasické výrobky i novinky z oblasti parfémů a kosmetiky a nakupujte za výhodné ceny. Oslavte Mezinárodní den žen s nabídkami od parfumdreams.