Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams

Zpusob platby

Na parfumdreams.cz Vám je k dispozici několik možností, jak můžete Vaši objednávku uhradit. Které platební metody jsou aktuálně k dispozici se dozvíte tím, že na požadovanou platební metodu kliknete a přečtete si o dané metodě bližší informace.Paypal

Paypal je online platební služba, pomocí které můžete na e-shopech bezpečně, jednoduše a rychle platit, a to zdarma. Dále PayPal poskytuje následující výhody:
- Bezpečí: Vaše bankovní údaje a údaje z platební karty jsou uloženy pouze u služby PayPal. Při nákupu online tedy nebudou opětovně zasílány přes internet.
- Jednoduchost: Zaplatíte dvěma kliknutími. Využíváte totiž Vašich bankovních údajů a údajů o platebních kartách, které jsou vyplněny u společnosti PayPal, místo abyste je museli při každém nákupu vyplňovat znovu.
- Rychlost: Platby přes PayPal dorazí rychle. Prodejce tak může zboží okamžitě odeslat a Vy je tak dostanete zpravidla dříve.


Platební karta

Při platbě platební kartou je zajištěno jednoduché a rychlé vyřízení Vaší objednávky. Musíte zadat pouze číslo Vaší platební karty, 3–4místný kód ze zadní strany platební karty a datum, do kterého je karta platná. Pokud je Vaše platební karta chráněna pomocí MasterCard 3D-Secure nebo Verified by Visa, budete přesměrováni na bezpečnou webovou stránku Vaší banky, která kartu vystavila, a zde budete muset zadat bezpečnostní kód. Jakmile je karta akceptována, proběhla platba úspěšně. Jakmile je karta akceptována, je zahájena expedice objednaného zboží. Další informace k Master Card 3D Secure naleznete ZDE, k Verified by Visa ZDE.


Debetní karta

S logem Maestro na Vaší kartě můžete peníze z Vašeho účtu využít bezpečně ve všech obchodech a na všech webových stranách k zaplacení pěkných věcí. Online nákupy jsou velmi oblíbené – a není divu, protože jsou velmi pohodlné. Několika kliknutími objednáte požadované zboží a to Vám je doručeno do domu. A s Maestrem bude každá transakce jednoduchá a bezpečná. Abyste mohli nakupovat online, zadejte jednoduše číslo karty, Vaše údaje a bezpečnostní kód (je-li k dispozici). Poté prosím zadejte Váš jedinečný SecureCode, kterým je buď Vaše jedinečné heslo, nebo číselná kombinace vygenerovaná autentifikačním přístrojem, který byl poskytnut Vaší bankou. Další infromace k systému Security karty Maestro získáte ZDE.


Dobírka

Při platbě na dobírku bude vaše objednávka ihned odeslána přímo na požadovanou adresu. Platba bude provedena doručiteli přímo při dodání balíčku. Platí běžné podmínky pro odeslání a dodací podmínky. U tohoto druhu platby bude navíc účtován poplatek ve výši 145 Kč.


Klarna

S platební metodou Klarna nabízíme rychlý a snadný proces objednávky – bez dodatečné registrace. Zaplať buď pohodlně fakturou, nebo zvol alternativní způsob platby, např. platbu na splátky, kreditní kartou, inkasem nebo převodem SOFORT.


Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH