Mega letní výprodej – až 75%* sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams

Exkluzivní výhody

Nákup na parfumdreams.cz Vám nabízí spoustu výhod. Zde jsou výhody podrobněji popsányServisní tým

Naše zákaznická podpora Pondelí - Pátek od 08:00 do 20:00 hodin a Sobota od 09:00 do 12:00 hodin je pro Vás dostupná zdarma z české pevné linky na čísle 800 - 11 66. Zde budou objasněny všechny otázky, které dosud zůstaly nezodpovězené. Mimo dobu otevíracích hodin nám můžete kdykoli zaslat e-mail na service@parfumdreams.cz. Rádi Vám pomůžeme!


Vzorky zdarma

V závislosti na hodnotě Vaší objednávky a skladových zásobách přiložíme k Vaší objednávce minimálně 1 vzorek zdarma. Bohužel nemůžete rozhodnout, které vzorky dostanete, každopádně při objednávce dámského parfému přikládáme zpravidla vzorky pro dámy, u pánských parfémů vzorky pro pány. Pokud koupíte kosmetické přípravky pro péči o pleť, přiložíme Vám k nim vzorky kosmetických přípravků. Pokud máte zájem o vzorek konkrétního parfému, napište nám to do poznámky a my se pokusíme Vašemu přání vyhovět.


Autorizovaný online prodejce

Parfumdreams.cz vlastní pečeť "Autorizovaný online prodejce" německého spolku dodavatelských firem kosmetických přípravků VKE. Tato pečeť potvrzuje, že Parfumdreams.cz prodává ze smluvního hlediska nezávadné a bezpečné originální výrobky.
Pro Vás jako pro zákazníka pečeť "autorizovaný online prodejce" znamená:

  • Parfumdreams.cz vlastní kromě e-shopu také kamenný obchod v Německu.
  • Pro platby online je k dispozici bezpečnostní systém.
  • Parfumdreams.cz prodává výrobky, jejichž výrobci jsou členy spolku VKE. Tím je zaručeno, že se jedná o originální výrobky.
  • Parfumdreams.cz vlastní povolení, prodávat výrobky členů VKE v internetovém obchodě.
Touto pečetí můžeme garantovat, že dáváme výrobky přímo od výrobce dále k expedici. Kromě toho můžeme u specifických otázek k výrobkům bezprostředně kontaktovat výrobce a tím vám nabídnout prvotřídní servis, pokud by zákaznická podpora nebyla schopna Váš dotaz hned zodpovědět.

Žádná minimální výška objednávky není stanovena

Minimální výška objednávky znamená, že musí objednávka dosáhnout určitě hodnoty, jinak ji nelze objednat. Pro Vás jako pro zákazníka je objednávka zboží bez minimální výšky objednávky výhodná v tom, že nemusíte kupovat žádné zboží, které nepotřebujete, abyste vůbec mohli objednávku dokončit. Na parfumdreams.cz žádná minimální výška objednávky není stanovena. Můžete tedy nakupovat, jak se Vám právě zachce, a Vaši objednávku kdykoliv dokončit.


Přihlášení zdarma

Na parfumdreams.cz se nyní můžete zdarma a nezávazně přihlásit. Přihlášením Vám nevznikají žádné náklady. Abyste mohli objednat zboží, musíte mít zákaznické konto.


Doručení po částech

Pokud Vaše objednávka obsahuje více než jeden výrobek a jeden z těchto výrobků není momentálně dostupný, může se stát, že Vám případně zdarma doručíme pouze dílčí zásilku. V tomto případě dostanete dostupné výrobky z Vaší objednávky co nejdříve. Chybějící výrobky Vám zašleme bezprostředně po jejich dodání na náš sklad. Vám dílčí zásilkou nevznikají žádné další náklady, neboť tuto službu nabízíme jako speciální službu zákazníkům zdarma.


Započítání poukázky

Pokud máte poukázku, můžete ji započítat v nákupním košíku.

Zadejte správný kód poukázky (rozlišujte prosím malá a velká písmena) do pole "Zadat kód poukázky".
K tomu je třeba, abyste se nejprve pomocí své e-mailové adresy a hesla přihlásili.
Po zadání kódu poukázky ho můžete potvrdit klávesou "ENTER" na Vaší klávesnici nebo potvrďte myší šipku vedle tohoto pole.
Pokud poukázku nelze započítat, zobrazí se červenou barvou pod tímto polem upozornění.
Po správném započítání se celkový součet sníží o hodnotu této poukázky.

Mějte na paměti, že v rámci jedné objednávky lze uplatnit pouze jednu poukázku.


Přihlášení zdarma

Na parfumdreams.cz se nyní můžete zdarma a nezávazně přihlásit. Přihlášením Vám nevznikají žádné náklady. Abyste mohli objednat zboží, musíte mít zákaznické konto.


Právo na vrácení zboží ve lhůtě 180 dnů

Objednejte si u nás své vysněné výrobky, dárky pro Vaše nejbližší nebo prostě jenom tam spontánně nakupte! Pokud byste tyto výrobky přeci jen nepotřebovali, můžete je beze spěchu a hektiky během 180 dnů zaslat zpět*

*Pokud jste spotřebitelem ve smyslu § 13 Občanského zákoníku SRN a výrobky jsou v originálním obale a nepoužité/nepoškozené.

K poučení o odstoupení od smlouvy

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 15.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH