Již jen 48 hodin! -22%* sleva

Menu

Parfumdreams

O parfumdreams

Seznamte se s našimi firemními hodnotami!

Vítejte u parfumdreams! Najdete tady nádherné vůně od exkluzivních značek, dekorativní kosmetiku a vše, co souvisí s kosmetikou. Každý den na vás čeká inspirativní obsah a nejnovější trendy z oblasti krásy. Každý den pracujeme na tom, abychom vám nabídli nejlepší portfolio produktů. Zažijte u nás moment „joy of beauty“.

 

Spokojenost zákazníků

Naším cílem je obšťastnit naše zákazníky. Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a optimalizovat uživatelskou přívětivost našich webových stran, abychom zvýšili spokojenost zákazníků.

 
 

Vášeň

Tvrdě si za něčím jít znamená vášeň. Ani pokud se objeví překážky, neztrácíme náš cíl z očí a neustále pracujeme a nasazením na tom, nadchnout naše zákazníky.

 
Mut

Odvaha

Odvaha pro nás znamená neztrácet zvědavost objevovat nové věci a odvážit se do krajin, které jsou pro nás zatím neznámé. Přitom jednáme neustále v zájmu zákazníka a firmy.

Teamwork

Týmová práce

Pocit sounáležitosti je naší prioritou! Náš týmový duch nám dává dosáhnout společně našich cílů a stoupat po žebříku stále vzhůru.

Sicherheit

Bezpečnost

Klademe velkou váhu tomu, abychom našim zákazníkům zajistili bezpečnost při nakupování a surfování na parfumdreams.cz. Naše interní postupy necháváme pravidelně kontrolovat externími partnery a již jsme tak získali mnho certifikátů.

> 850 Značky

V průběhu času sortiment narostl na současných více než 850 značek. Změnila se také domovská stránka, která dnes odpovídá nejnovějšímu technickému standardu. Ale tento vývoj ještě neskončil. Neustálým rozšiřováním sortimentu a použitím nejnovějších technik se řídíme přáními našich zákazníků a velmi efektivně zpracováváme jejich zpětnou vazbu.

Optimalizace

Tak jsme na příklad zredukovali dobu odpovědi na e-maily v době pravidelné pracovní doby na 2,5 hodiny. Momentálně provádíme minimálně jednou za týden pomocí nových programů update našeho e-shopu. K tomu patčí integrace nových platevních metod ři nových filtrů, které umožní rychlejší nalezení produktl, zlepšení objednacích procesů či změny ve struktuře stran.

Pobočky

UVývoj e-shopu parfumdreams.cz podporují kamenné obchody Akzente. k nim patří 25 parfumérií, tři kadeřnické salóny a několik kosmetických salónů. Zaměstnanci poboček podávají zprávy o svých zkušenostech a denodenních rozhovorech se zákazníky a přinášejí tak dodatečné Know-How pro naše online zákazníky.

Sortiment

Parfumdreams.cz si klade za cíl, nabídnout svým zákazníkm velký výběr kvalitních produktů za férové ceny. Náš sortiment je neustále přepracováván a neskládá se pouze z top značek, ale i z aktuálních produktů, které jsou právě v trendu. Na parfumdreams.cz tak seženete vedle klasických značek jako je Chanel, Hugo Boss, Lancome a mnoho dalších také přírodní kosmetiku (Boerlind, Spilanthox, Zealots of Nature), exkluzivní značky (Xerjoff, Creed, BALR., Gisada) nebo nejnovější produkty životního stylu (Christina Aguilera,4711, Betty Barclay, Ariana Grande).

Zákaznická podpora

Kromě toho se parfumdreams.cz zakládá na vynikající zákaznické podpoře. Tým naší zákaznické podpory je Vám k dispozici na bezpatné telefonné fotline-lince Pondělí až Pátek od 08:00 do 20:00 hodin a na Vaše zavolání se těší zaměstnanci zákaznické podpory na Sobota od 09:00 do 12:00 hodin.

Životní prostředí

Vysoké nároky máme i co se týče životního prostředí. Pomocí fotovoltaikového zařízení vyrobíme více elektrického proudu, než můžeme spotřebovat, a naše organizační procesy tak běží kompletně bez použití papíru.

Ochrana osobních údajů

Nejvyšší prioritu má rovněž zacházení s údaji o zákaznících. Tyto vysoké požadavky na sebe jsme navíc nechali zkontrolovat v pracném procesu neutrální certifikační organizací „Datenschutz cert GmbH“a jsme stále ještě jedinou parfumérií (stav j roku 2015) s takovýmto certifikátem (číslo certifikátu: DSC.332.07.2015 568). Rovněž pečetě od Trusted Shops a EHI Siegel potvrzují bezpečný nákupní zážitek na parfumdreams.cz. Ochranou kupujícího od Trusted Shops kromě toho získají naši zákazníci záruku vrácení peněz.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 23.05.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH