Našich 5 hodnot nás vede při každém z našich pracovních kroků

Spokojenost zákazníků
 
01
 

Spokojenost zákazníků

Naším cílem je obšťastnit naše zákazníky. Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a optimalizovat uživatelskou přívětivost našich webových stran, abychom zvýšili spokojenost zákazníků.

Odvaha
 
02
 

Odvaha

Odvaha pro nás znamená neztrácet zvědavost objevovat nové věci a odvážit se do krajin, které jsou pro nás zatím neznámé. Přitom jednáme neustále v zájmu zákazníka a firmy.

Týmová práce
 
03
 

Týmová práce

Pocit sounáležitosti je naší prioritou! Náš týmový duch nám dává dosáhnout společně našich cílů a stoupat po žebříku stále vzhůru.

Vášeň
 
04
 

Vášeň

Tvrdě si za něčím jít znamená vášeň. Ani pokud se objeví překážky, neztrácíme náš cíl z očí a neustále pracujeme a nasazením na tom, nadchnout naše zákazníky.

Bezpečnost
 
05
 

Bezpečnost

Klademe velkou váhu tomu, abychom našim zákazníkům zajistili bezpečnost při nakupování a surfování na parfumdreams.cz. Naše interní postupy necháváme pravidelně kontrolovat externími partnery a již jsme tak získali mnho certifikátů.

Nahoru

Historie

Založení

2004

 
 

Založení

E-shop parfumdreams.cz, který svým zákazníkům nabízí rozsáhlý výběr parfémů a kosmtických přípravků, existuje od roku 2004. Ze začátku byl v jednoduchém kabátě a s několika značkami v sortimentu, ale razantně se rozvinul do jedné z největších soukromých online parfumérií v Evropě.

Značky
 
500
 

Značky

V průběhu času sortiment narostl na současných více než 500 značek. Změnila se také domovská stránka, která dnes odpovídá nejnovějšímu technickému standardu. Ale tento vývoj ještě neskončil. Neustálým rozšiřováním sortimentu a použitím nejnovějších technik se řídíme přáními našich zákazníků a velmi efektivně zpracováváme jejich zpětnou vazbu.

K přehledu značek
Optimalizace
 
Optimalizace
 

Zákaznická podpora & e-shop

Tak jsme na příklad zredukovali dobu odpovědi na e-maily v době pravidelné pracovní doby na 2,5 hodiny. Momentálně provádíme minimálně jednou za týden pomocí nových programů update našeho e-shopu. K tomu patčí integrace nových platevních metod ři nových filtrů, které umožní rychlejší nalezení produktl, zlepšení objednacích procesů či změny ve struktuře stran.

Pobočky
Pobočky
 
 

Místní obchody

UVývoj e-shopu parfumdreams.cz podporují kamenné obchody Akzente. k nim patří 25 parfumérií, tři kadeřnické salóny a několik kosmetických salónů. Zaměstnanci poboček podávají zprávy o svých zkušenostech a denodenních rozhovorech se zákazníky a přinášejí tak dodatečné Know-How pro naše online zákazníky.

Naše pobočky

Naše nároky

Sortiment
 
Sortiment
 

Neustálé rozšiřování

Parfumdreams.cz si klade za cíl, nabídnout svým zákazníkm velký výběr kvalitních produktů za férové ceny. Náš sortiment je neustále přepracováván a neskládá se pouze z top značek, ale i z aktuálních produktů, které jsou právě v trendu. Na parfumdreams.cz tak seženete vedle klasických značek jako je Chanel, Hugo Boss, Prada a mnoho dalších také přírodní kosmetiku (Lavera, Ren Skincare nebo Korres), exkluzivní značky (Bond No.9, Clive Christian) nebo nejnovější produkty životního stylu (George Gina & Lucy, Guess, New Yorker, Puma, David Beckham).

Zákaznická podpora
 
Zákaznická podpora
 

Rádi Vám poradíme

Kromě toho se parfumdreams.cz zakládá na vynikající zákaznické podpoře. Tým naší zákaznické podpory je Vám k dispozici na bezpatné telefonné fotline-lince Pondělí až Pátek od 08:00 do 20:00 hodin a na Vaše zavolání se těší zaměstnanci zákaznické podpory na Sobota od 09:00 do 12:00 hodin.

Kontaktovat zákaznickou podporu
 
Způsob platby
 

& Právo na vrácení ve lhůtě 180 dnů

Zákazníci parfumdreams.cz mohou volit z deseti různých způsobů platby. Nabízíme platbu převodem z účtu, ale je možné platit také v hotovosti nebo platbou na účet předem. Kromě toho je možné platit platební kartou, inkasem, službou PayPal nebo PayPal Express, Amazon Payments nebo okamžitou platbou. Zvolit se dá i objednávka na dobírku. Servisní aspekt je doplněn právem na vrácení zboří ve lhůtě 180 dnů.

Ochrana osobních údajů
 
Ochrana osobních údajů
 

bezpečné zacházení s údaji

Nejvyšší prioritu má rovněž zacházení s údaji o zákaznících. Tyto vysoké požadavky na sebe jsme navíc nechali zkontrolovat v pracném procesu neutrální certifikační organizací „Datenschutz cert GmbH“a jsme stále ještě jedinou parfumérií (stav j roku 2015) s takovýmto certifikátem (číslo certifikátu: DSC.332.07.2015 568). Rovněž pečetě od Trusted Shops a EHI Siegel potvrzují bezpečný nákupní zážitek na parfumdreams.cz. Ochranou kupujícího od Trusted Shops kromě toho získají naši zákazníci záruku vrácení peněz.

Životní prostředí
 
Životní prostředí
 

Vysoké nároky

Vysoké nároky máme i co se týče životního prostředí. Pomocí fotovoltaikového zařízení vyrobíme více elektrického proudu, než můžeme spotřebovat, a naše organizační procesy tak běží kompletně bez použití papíru.

Tým

Vedení firmy

 
 

Kai Renchen & Vanessa Stützle & Steven Mattwig

Tým

 
 

Mladý, dynamický a vášnivý

Celý tým kolem manažera společnosti Kaie Renchena dohromady tvoří 380 zaměstnanců. Zaměstnanci pracují v jednom z kamenných obchodů nebo přímo pro e-shop. Mladý kolektiv vyniká inovativními nápady a velmi příjemným pracovním klimatem. Společné aktivity jako jsou letní oslavy, návštěvy koncertů a mnoho dalšího s sebou nesou opravdový pocit támové sounáležitosti. Abychom byli vyzbrojeni i do budoucna, angežuje se parfumdreams.cz v základním a doplňkovém vzdělávání. Každý rok vyučíme přes deset osob v různých oblastech naší firmy – od obchodní personál pro kancelářský management, přes informatiky (systémová integrace) až po marketing a management médií (B.A.). Pružná pracovní doba umožňuje maminkám a tatínkm malých dětí u parfumdreams.cz skloubit rodinu a zaměstnání. Pravidelná školení udržují naše zaměstnance na nejnovější úrovni poznatků. Celý tým Vás jako zákazníka každý den s radostí nadchne našimi novými produkty a velmi vysokou úrovní zákaznického servisu.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na parfumdreams.cz!

Tým