Vaše oblíbené produkty za skvělou cenu

Menu

Parfumdreams
0 (0)

ALCINA A\C Plex Step 1

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Step 1,
Linie
A\C Plex
Rada znacky
Coloration
Chemické úpravy, jako je odbarvování, barvení a trvalá ondulace, vlasy zatěžují a mohou poškodit jejich strukturu. Alcina A\C Plex Step 1 proti tomu působí a chrání vlasy během bělení, barvení nebo trvalé ondulace. Dlouhodobě posiluje strukturu vlasů a podporuje přirozenou pružnost a pevnost vlasů v tahu, čímž účinně zabraňuje lámání vlasů. Přípravek také chrání barvy, dodává vlasům hedvábně jemný lesk a neodolatelnou hebkost a umožňuje dosáhnout šetrných výsledků zesvětlení i u tmavých a poškozených vlasů.

Speciální ochranná technologie pro zdravě vypadající vlasy

Alcina A\C Plex Step 1 vděčí za svou účinnost speciální ochranné technologii, která se skládá z modifikovaných proteinů a aminokyselin. Ta zvyšuje odolnost a pevnost vlasů při každém mytí a tím zabraňuje lámání vlasů s jasným dlouhodobým účinkem.

Použití

Alcina A\C Plex Step 1 byl vyvinut speciálně pro poškozené vlasy a snadno se používá. A s přesvědčivými výsledky! Je stejně vhodný pro předúpravu, jako přísada nebo jako tužidlo a používá se buď bezprostředně před chemickým procesem, nebo se přimíchá do barvy či fixačního prostředku během procesu.
Složení
AQUA, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, ARGININE, ASPARTIC ACID, PCA, GLYCINE, ALANINE, SERINE, VALINE, HISTIDINE, ISOLEUCINE, PHENYLALANINE, PROLINE, THREONINE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH