Sleva 20 %* k Festival Season

Menu

Parfumdreams
0 (0)

ALCINA Nástroje Blender Brush

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Blender Brush,
Linie
Nástroje
Rada znacky
Make-up
Značka Alcina je ve světě kosmetiky známá a těší se vysoké reputaci. Oceňována je zejména dobrá snášenlivost výrobků tohoto výrobce. Totéž platí i pro její výrobky pro péči o pleť. Společnost z Bielefeldu se plně zaměřuje na potřeby svých zákazníků a řídí se nejnovějšími poznatky výzkumu. Společnost Alcina byla založena v roce 1946 lékárníkem Dr. Kurtem Wolffem. Měl vlastní představy o výrobě, kompatibilitě a udržitelnosti svých výrobků. Jeho nároky a očekávání od sebe samého byly vysoké. Alcina používá pouze ty nejlepší suroviny, pokud možno přírodní a ekologické. Za své nasazení byl Dr. Wolff oceněn Německou dermatologickou společností medailí Unna.

Dokonalé nalíčení s blenderovým štětcem

Blender štětec je považován za jeden z profesionálních nástrojů pro dokonalé rozetření očního make-upu. Efekt kouřových očí je díky němu známý a oblíbený. Výrobce z Bielefeldu vytvořil štětec blender svého nástroje s těmi správnými chloupky, aby bylo dosaženo optimálního výsledku líčení. Měkké, načechrané vlasy štětce harmonizují přechody líčení obličeje a zabraňují vzniku ostrých linek. Štětec je ideální pro nanášení, zjemňování, roztírání, rozmazávání a stínování očních stínů. To platí pro krémové, sypké i lisované oční stíny.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 23.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH