Staňte se prémiovým zákazníkem parfumdreams

Členství Premium vám u parfumdreams přinese celou řadu výhod! Využijte 10% slevu na veškeré zboží, doručení zdarma, exkluzivní, přednostní expresní dodání a spoustu dalších výhod.

Přednostní expresní doručení

Přišli jste pozdě na dárek pro své blízké? Díky přednostnímu expresnímu doručení máte jistotu, že svůj výrobek budete držet v ruce v nejkratším možném čase.

Doručení zdarma

Nejen že ušetříte dalších 10 % na veškerém zboží z našeho e-shopu, ale ještě vám vaše oblíbené výrobky doručíme domů nebo na uvedenou adresu zdarma. Vaše zboží nám samozřejmě můžete pohodlně a jednoduše zdarma vrátit!

Zajistěte si 10% slevu na veškeré zboží!

Zajistěte si dalších 10 % na všechny výrobky z našeho e-shopu! Po přihlášení do svého prémiového účtu můžete využít modře zvýrazněné ceny, které platí exkluzivně pro vás, jakožto prémiového zákazníka.

Své předplatné můžete zcela pohodlně ukončit!

Nechcete už být členem Premium? Jaká škoda! Pokud už nebudete chtít své členství prodloužit, můžete ho úplně jednoduše 14 dní před koncem platnosti zrušit v sekci my parfumdreams!

 

Vaše prémiová sleva se nevztahuje na dárkové karty. Vaše členství se po uplynutí 12 měsíců automaticky prodlouží o dalších 12 měsíců. Pokud nebudete chtít vaše členství Premium prodloužit, můžete ho ukončit v sekci my parfumdreams nejpozději 14 dní před koncem platnosti. Profitujte z exkluzivního obsahu a prémiových zpravodajů. Úhradou předplatného pro členství Premium přijímáte naše VOP.