Sleva 20 %* k Festival Season

Menu

Parfumdreams
5 (1)

ALCINA Nástroje Štětec na obočí

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Štětec na obočí,
Linie
Nástroje
Rada znacky
Make-up
Při vytváření dokonalého líčení očí záleží na každém detailu. S kartáčkem na obočí od společnosti Alcina Tools získáte ideální nástroj pro nalíčení vašeho obličeje. Obočí totiž výrazně ovlivňuje efekt tváře.

Ergonomický a nepostradatelný

Protože má kartáček na obočí od společnosti Alcina Tools praktickou krátkou rukojeť, padne mimořádně dobře do ruky a vejde se do každé kosmetické taštičky. Díky ergonomicky zkosenému tvaru kartáčku je nanášení pudru na obočí s mimořádnou přesností a jeho zapracování do chloupků obočí hračkou. Díky obzvláště měkkým, hustě osázeným chloupkům kartáčku je každý tah příjemně jemný. Tento štěteček je nepostradatelný zejména při složitějším líčení očí, protože zajišťuje rychlou a bezpečnou aplikaci produktů. Výsledkem je přirozený vzhled, který dodá vašemu obličeji ideální orámování. Tento nástroj také usnadňuje vytváření obzvláště výrazného líčení očí. Zvýrazňovače lze také umístit přesně tam, kde je chcete mít pod obočím, a dodat tak obličeji větší hloubku a výraz.
5,0
5
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 23.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH