Mega letní výprodej – až 75%* sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
5 (1)

ALCINA Nástroje Štětec na oční stíny plochý

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Štětec na oční stíny plochý,
Linie
Nástroje
Rada znacky
Make-up
Plochý štětec na oční stíny je jedním z profesionálních nástrojů Alcina. Díky dlouhé rukojeti se štětec pohodlně drží v ruce a lze jej přesně vést. Drobné chloupky štětce charakterizují zaoblenou funkční plochu příslušenství. Na nich dobře ulpívají částečky dekorativní kosmetiky. Zároveň se do nich vstřebává jen malé množství make-upu a barevný efekt je jemnější. Příslušenství je proto ideální pro práci na velkých plochách, vytváření jemných přechodů nebo decentní povrchovou úpravu.

Vysoce kvalitní kosmetika a funkční doplňky z Bielefeldu

Plochý štětec na oční stíny můžete použít například na rozjasňovač obočí Perfect Eyebrow Highlighter nebo na oční stíny Miracle Eye Shadows této značky. Dopřát si můžete také aplikátor na oční stíny Alcina, který se doporučuje pro intenzivní barevné výsledky. Díky praktickým nástrojům můžete stejné oční stíny zvýraznit velmi různými způsoby. Německá značka se již desítky let těší dobré pověsti a respektuje individuální krásu a osobní přání svých zákazníků. Proto nabízí vysoce diferencované portfolio pro základní čištění, trvalou péči a líčení.
5,0
5
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 15.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH