Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Alfaparf Milano Coloration Pigments Color

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Pigments Color,
Linie
Coloration
Rada znacky
Coloration
Oblast použití
Vlasy
Pigmenty Barva od ALFAPARF MILANO je inovativní produkt, který je vhodný pro širokou škálu aplikací na vlasy a může být použit jak doma, tak v salonu. Skládá se z ultrakoncentrovaných, čistých pigmentů, které jsou určeny nejen k barvení, ale také k zesílení a osvěžení barvy, korekci nežádoucích tónů a vytvoření nových tónů. Barvivo je také ideální pro dodání vlasům neuvěřitelného lesku.

Pigmenty měnící strukturu pro neomezené možnosti

Tajemství pigmentů Colour od společnosti ALFAPARF MILANO spočívá v čistých pigmentech, které jsou schopny měnit svou strukturu podle toho, zda přijdou do styku s prostředím s alkalickou nebo kyselou hodnotou pH. Vznikají tak barevné vrstvy, které rozvíjejí zajímavý 3D efekt, který se znovu a znovu mění v závislosti na působení světla.

K dispozici je 11 efektních, míchatelných barevných variant

. Pigmenty Color od ALFAPARF MILANO jsou k dispozici v 11 fascinujících barevných variantách, které lze míchat mezi sebou i s ostatními výrobky z řady z oblasti péče, tvarování a stylingu a vytvářet tak nové odstíny.
Složení
AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, BASIC RED 51, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, BASIC YELLOW 87, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH