Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
5 (2)

Catrice LESK NA RTY Plumping Lip Gloss

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Plumping Lip Gloss,
Linie
LESK NA RTY
Rada znacky
Rty
Doplňují váš make-up plné rty v nádherných červených tónech? Pak byste rozhodně měli vyzkoušet lesk na rty Plumping Lip Gloss od Catrice. Má plumpovací účinek a vykouzlí lesklý povrch pro vaše jemné denní líčení nebo opravdu velký vzhled večer. Vyberte si svůj oblíbený z různých odstínů červené!

Třpytivý lesk na rty pro plnější vzhled rtů

Zvětšující lesk na rty od Catrice má nejen opticky zpevňující efekt pro vaše rty. Díky jemným třpytivým částečkám poskytuje také nádherný třpytivý lesk na rtech. Kombinujte ji s make-upem celého obličeje nebo ji použijte jako zářivé zvýraznění samostatně. Pokud chcete dosáhnout ještě intenzivnějšího barevného výsledku, můžete lesk doplnit konturovací tužkou na rty a před nanesením lesku jím podle potřeby obkreslit oblast rtů. Tento lesk na rty od Catrice je veganský výrobek, který neobsahuje žádné živočišné složky. Neobsahuje parabeny ani mikroplasty a samozřejmě nebyl testován na zvířatech. Vytvořte si fantastický vzhled s leskem bez krutosti!
5,0
5
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH