Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams
5 (2)

Taft Volume Lak na vlasy pro suché vlasy Hold 3

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Lak na vlasy pro suché vlasy Hold 3,
Linie
Volume
Rada znacky
Kadeřnictví
Požadavky na výrobky pro úpravu vlasů se v posledních letech výrazně zvýšily. Měly by nejen perfektně držet, ale také být přizpůsobeny různým typům vlasů. Společnost Taft to zohledňuje ve svém laku na vlasy pro objem suchých vlasů (fixace 3). Tento inovativní lak na vlasy dodává suchým a poškozeným vlasům během stylingu důležité výživné a pečující látky i nezbytnou hydrataci. Chrání je tak před vysoušením a dalším poškozením způsobeným opakovaným stylingem. Při použití laku na vlasy pro objem suchých vlasů (fixace 3) samozřejmě využijete i obvyklé výhody laku Taft: Až 24 hodin bezpečné fixace a nejlepší ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Lak na vlasy pro větší objem

Suché vlasy mají tendenci ztrácet objem. S lakem na objem pro suché vlasy (fixace 3) od společnosti Taft to můžete při úpravě vlasů kompenzovat. Nejenže dodá vašemu účesu objem, ale také atraktivní přirozený lesk, který suché vlasy často postrádají. Lak na vlasy lze navíc kdykoli vyčesat, aniž by zanechával stopy, vlasy neslepuje ani nezatěžuje a neobsahuje živočišné složky. Přispíváte tak také k dobrým životním podmínkám zvířat a ochraně životního prostředí.
Použití
Stříkejte ze vzdálenosti 30 cm.
Složení
Dimethyl Ether, Alcohol denat., Aqua (Water, Eau), Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Triethyl Citrate, Isopropyl Myristate, Panthenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hydroxypropylgluconamide, Hydroxypropylammonium Gluconate, Methyl Benzoate, Potassium Sorbate
5,0
5
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH