Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
Tous 1 Zboží

Tous

LoveMe je romantická vune znacky Tous z roku 2020. Tato parfémovaná voda ve spreji je mimorádne ženská a vzdává hold lásce, romantice a létu. Tato dámská vune od znacky Tous je pro dobrý pocit a potešení. LoveMe od znacky Tous je sveží, zárivá a kvetinová. Je jako kytice kvetin. Samozrejme jsou použity pouze prvotrídní esence. Dámská vune je urcena pro celý den. At už do kanceláre, na nákupy s prítelkyní behem dne nebo na romantické vecerní rande: Tato vune je vhodná pro každou príležitost. Není preplácaná, ale pripomíná stredomorskou kvetinovou zahradu a je pastvou pro smysly. Tato dámská vune je urcena pro ženy všech vekových kategorií; pro všechny, které verí v lásku a oddávají se svým citum.

LoveM by Tous je vune pro zamilované.

LoveMe je romantická a smyslná. Je jako léto a plná emocí. Svrchní tóny grapefruitu, lici a pepre poskytují ovocný, jiskrivý úvod. V srdecních tónech vstupují do romantického spojení kvetiny jako pivonka, jasmín a ruže. Kašmír, cedr a drevo dodávají dámské vuni v základní nóte hloubku a eleganci. Tato vune je urcena pro ženy s šarmem, smyslností a sebevedomím. Je urcena všem, kterí si užívají života všemi smysly a jsou pripraveni na dobrodružství. Sklenený flakon je poutavý a mimorádne dekorativní. Dámská vune ztelesnuje romantiku, mladistvost a modernost. Je reprezentativní, aniž by byla preplácaná. Težko muže být krásnejší. Nechte se okouzlit dechberoucím zážitkem z vune.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH