Probuzení jara u parfumdreams

Konečně je tu zase jaro! Námi doporučené výrobky na jaro!

Tak zase za rok, milá zimo! Pohladily nás první sluneční paprsky a my se chceme ve svěžích barvách, se zářivou pletí a s hedvábně lesklými vlasy posadit do naší oblíbené kavárny. S našimi doporučenými výrobky na jaro vyšlete jasná poselství a oživíte svůj vzhled!

 
 

Svěží vůně pro něj

Do nového ročního období se svěžími jarními vůněmi. Nechte se inspirovat naším výběrem pánských vůní.

Zjistit více
 
 

Květinové vůně pro ni

Projděte si náš výběr dámských květinových vůní a najděte svou novou favoritku.

Zjistit více
 
 

Jarní make-up

Co se týče make-upu, na jaře se zaměřte na teplé odstíny.Zjistit podrobnosti!
 
 

Svěží barvy na jaře

S nehty ve svěžích barvách budete zaručeně nepřehlédnutelná. Připravili jsme pro vás malý výběr oblíbených výrobků pro vaše nehty.

Zjistit podrobnosti!
 

Náš výběr na jaro

Bon Parfumeur Floral Nr.101

Květinová

Číslo 101 od značky Bon Parfumeur je růžový parfém z luxusní růže damašské. Pačuli, bílé cedrové dřevo a pižmo vytvářejí smyslný, přesto však něžný výsledek.Zjistit podrobnosti!
Marc Jacobs Daisy Eau so fresh

Svůdná

Vůní Daisy Eau So Fresh Edt rozprašuje Marc Jacobs skutečné pocity štěstí. Složení této vůně ze švestky, růže a maliny je vzrušující a zároveň temperamentní.Zjistit více
Comme des Garcons Rouge

Fascinující

Fascinace a působivost! Comme des Garcons se svou nejnovější vůní Rouge vyjadřuje extravaganci a magii. Bourbonský pepř a indonéský zázvor jí dodávají intenzivní kořeněný charakter. Pačuli, kadidlo a cist ruku v ruce vytvářejí jedinečný zážitek z vůně.

Na vůni

parfumdreams představuje: Naši příručku pro péči na jaře!

Konečně se dny zase prodlužují a otepluje se. Klíčem k úspěchu v jarním období jsou výrobky s lehkou texturou, které pleť dokáže optimálně absorbovat. Projděte si naši příručku pro péči na jaře a nechte se inspirovat.
Zjistit více

Must-Haves

Jarní trendy

Trend Glowy Skin! Zářivá, napnutá pleť, která odráží světlo. Abychom si uchovaly tuto mladistvou zářivost, je důležité používat výrobky obsahující např. kyselinu hylauronovou. Zárukou optimálního výsledku jsou tekuté textury a lehké podkladové báze.
Zjistit podrobnosti!

Naše doporučení na jaro