Již jen 48 hodin! -22%* sleva

Menu

Parfumdreams

Jarní trendy

Trend Natural

Péče o pleť se v roce 2022 zaměří na přirozený vzhled a minimalismus. Pro tento trend v oblasti krásy se také používá pojem skinimalismus. Pozornost se upíná k přirozené kráse a vzhledu bez make-upu. Zapomeňte na silné vrstvy make-upu a ukažte své roztomilé pihy! Tuto branži navíc ovlivňují ekologické hodnoty, udržitelnost a recyklovatelné obaly.

Glowy Skin Trend

Zářivá, napnutá pleť, která odráží světlo. Abychom si uchovaly tuto mladistvou zářivost, je důležité používat výrobky obsahující např. kyselinu hylauronovou. Zárukou optimálního výsledku jsou tekuté textury a lehké podkladové báze.

Trend All-in-one

Péče a make-up v jednom výrobku – to je absolutní trend roku 2022. Šetřete čas a vyřešte hned několik problémů současně. Takto můžete vypadat skvěle, i když zrovna spěcháte.

Catchy Lip Trend

Intenzivní barvy, které rozzáří vaše rty! Vyšlete poselství prostřednictvím tohoto nápadného a důležitého trendu pro rok 2022 v oblasti make-upu! Pokud se rozhodnete pro Catchy Lips, zaručeně začnete svůj den s dobrou náladou.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 23.05.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH