Header Desktop

Jarní trendy

Květinové vůně pro ni Svěží vůně pro něj Jarní make-up Svěží barvy na jaře Jarní trendy Příručka pro péči

Trend Natural

Péče o pleť se v roce 2021 zaměří na přirozený vzhled a minimalismus. Pro tento trend v oblasti krásy se také používá pojem skinimalismus. Pozornost se upíná k přirozené kráse a vzhledu bez make-upu. Zapomeňte na silné vrstvy make-upu a ukažte své roztomilé pihy! Tuto branži navíc ovlivňují ekologické hodnoty, udržitelnost a recyklovatelné obaly.

Trend Glowy Skin

Zářivá, napnutá pleť, která odráží světlo. Abychom si uchovaly tuto mladistvou zářivost, je důležité používat výrobky obsahující např. kyselinu hylauronovou. Zárukou optimálního výsledku jsou tekuté textury a lehké podkladové báze.

Trend All-in-one

Péče a make-up v jednom výrobku – to je absolutní trend roku 2021. Šetřete čas a vyřešte hned několik problémů současně. Takto můžete vypadat skvěle, i když zrovna spěcháte.

Trend Sustainability

Minimalismus je nový luxus – udržitelnost kosmetických výrobků je pro spoustu zákazníků rozhodující. Středem pozornosti se staly ekologické hodnoty a recyklovatelné obaly. Naše doporučené výrobky čekají na vás!

Trend 90's

Trendy 90. let v oblasti krásy a módy nabývají v roce 2021 opět na významu. Příznačná je zde rozmanitost vzhledů. Významné postavení zaujímají oční stíny a intenzivní oční linky. Výrazné barvy a křiklavé odstíny jsou na výsluní. Co se týče barev, absolutním trendem roku 2021 je zelená – barva symbolizující obnovu a naději.

Trend Catchy Lips

Intenzivní barvy, které rozzáří vaše rty! Vyšlete poselství prostřednictvím tohoto nápadného a důležitého trendu pro rok 2021 v oblasti make-upu! Pokud se rozhodnete pro Catchy Lips, zaručeně začnete svůj den s dobrou náladou.