0
(0)
Vyberte až 2 bezplatné vzorky
Pana Dora Sweden Velvet Iris
Eau de Parfum Spray
K dodání ihned
Zboží č.
oder direkt mit
Naše Vrcholy
- Očekávané dodání s one by allegropá 19.12 až so 20.12
- Bezplatné vráceníAž 180 dní
- Doručení zdarma
- Způsoby platby
Základem parfémované vody Pana Dora Sweden Velvet Iris ve spreji je těžká, sladká hořká čokoláda, kterou zjemňují ovocně svěží maliny a citrusové plody.
Odolná vůně s krásnými, hřejivými a osvěžujícími akordy
. Parfémovaná voda ve spreji Pana Dora Sweden Velvet Iris je k dostání od roku 2021 a je uložena v křišťálovém flakonu, který je uzavřen víčkem ve tvaru hrdého jelena a vypadá jako půvabné umělecké dílo. Obsah je stejně vzrušující jako obal: vůně umně kombinuje kontrastní vůně a vytváří neodolatelný a nezapomenutelný parfém. Parfémovaná voda ve spreji Pana Dora Sweden Velvet Iris uvolňuje po nastříkání nádherně osvěžující směs šťavnatého bergamotu, pikantního hořkého pomeranče a stimulující máty. Srdcová nóta je o něco těžší díky vůni hořké čokolády a sladkého karamelu, ale je okamžitě kompenzována aromatickými malinami, hruškami a voňavými květy kosatce. Základní nóta vnáší do kreace příjemné teplo díky santalovému a cedrovému dřevu. Nechybí ani dráždivý pižmový nádech, který je završen špetkou vanilky.
Hlava parfému
bergamot, jalovec, máta, pomerančovník hořký
Srdce parfému
čokoláda, hruška, karamel, kosatec, malina
Základní vůně
ambra, cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo, vanilka, vetiver
označení
Eau de Parfum SprayLinie
Velvet IrisRada znacky
Unisex vůnědruh vůně
květinová
Parfém, Extrait, Intense a toaletní voda se nastříkají na zápěstí a vnitřní stranu loktů, zadní stranu kolen, krk a dekolt ze vzdálenosti přibližně 30 cm, a to buď ve formě spreje, nebo pomocí rozprašovače.
Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.
Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.
Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.
Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.
Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
Alcohol denat., Parfum, Aqua, Alpha-isomethyl ionone, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Linalool, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl cinnamate, Benzyl salicylate, Cinnamyl alcohol, Farnesol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Evernia Prunastri Extract
- Pana Dora Sweden AB
- Smedjegatan 3, SE-36131 Emmaboda
- shafig@panadora.se
Naši zákazníci říkají o Velvet Iris
0,0
(0)
Hodnocení zákazníků
Filter
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita















