Mega letní výprodej – až **75%*** sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Alessandro Striplac Peel Or Soak Příslušenství Korekční tyčinka

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Korekční tyčinka,
Linie
Striplac Peel Or Soak Příslušenství
Rada znacky
Nehty
Pouze opravdu čistá a upravená manikúra Striplac vypadá opravdu čistě a krásně. Pokud se vám něco hned nepovedlo a do vašeho nehtového make-upu se vloudily drobné chyby, pomůže vám korigovací pero od Alessandra. Korekční pero má zkosený a zaoblený plstěný hrot. Lze s ním bez námahy zapracovat na nesprávně nalakovaných nehtech. S perem Alessandro můžete pracovat přesně a jemně, aniž byste museli vyvíjet silný tlak. Takže místo toho, abyste museli odstranit celý make-up a začít znovu, můžete jednoduše opravit nesprávně nalakovaná místa pomocí Striplac. Zaoblený a zkosený hrot navíc usnadňuje pohyb po nehtovém lůžku.

Použijte pero před jeho vytvrzením

Je důležité, aby se korekční pero Alessandro používalo vždy před vytvrzením v LED lampě. Pokud se tedy při zkrášlování nehtů vloudila chyba v laku, jednoduše ji opravte plstěným hrotem před vytvrzením v UV/LED lampě. Pero je již dostatečně napuštěno čisticím prostředkem vhodným pro Striplac, a proto může bez námahy opravit drobné vady během manikúry. Korekční pero se tak stává nepostradatelným pomocníkem při manikúře a je dokonale sladěno s ostatními výrobky řady Striplac od Alessandra.
Složení
ALCOHOL DENAT.,AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE)
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 17.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH