Mega letní výprodej – až **75%*** sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Alessandro Striplac Peel Or Soak Příslušenství Striplac Soak Off Clips

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Striplac Soak Off Clips,
Linie
Striplac Peel Or Soak Příslušenství
Rada znacky
Nehty
Kosmetická značka Alessandro International představuje vysoce kvalitní a inovativní výrobky v oblasti kosmetiky na ruce a nohy. Barevná řada Striplac Peel Or Soak od Alessandro International v současné době zahrnuje přibližně 80 módních UV laků. Účinné příslušenství Striplac Peel Or Soak zajišťuje, že dlouhotrvající make-up na nehtech lze v případě potřeby rychle a přesně odstranit.

High-tech péče o nehty: odstraňte UV lak snadno a čistě

. Klipsy Striplac Soak Off zaujmou jednoduchou aplikací: Na nalakovaný nehet přiložte polštářek namočený v tekutém rozpouštědle Soak Off a zafixujte jej pomocí klipu Striplac Soak Off. Po přibližně 10 minutách můžete UV lak z nehtu čistě odstranit jako obtisk. Někdy je třeba z UV laku uvolnit pouze jednotlivé nehty a čerstvě je nalakovat. Při tomto postupu je časově i nervově úsporná výhoda klipů Striplac Soak Off Clips obzvlášť příjemná: můžete z nehtu odstranit starou vrstvu laku, aniž by ostatní nehty s dosud dokonalým make-upem přišly do kontaktu s odlakovačem a byly nechtěně rozmazány. Klipy Striplac Soak Off Clips od společnosti Alessandro International jsou k dispozici v balení po 5 kusech. Veganské příslušenství Striplac Peel Or Soak lze po použití dezinfikovat a použít několikrát.
5,0
5
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 17.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH