Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
0 (0)

BPERFECT Oči Ultimate Brush Collection

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Ultimate Brush Collection,
Linie
Oči
Rada znacky
Make-up
S kolekcí štětců BPERFECT Ultimate Brush Collection si snadno vykouzlíte dokonalý make-up, a to nejen očí. Pokud vám vždy chyběl štětec nebo aplikátor, BPERFECT vám pomůže. Protože kolekce Ultimate Brush Collection se skládá z 20 štětců. Podkladovou bázi, rtěnku, oční stíny, korektor a tvářenku můžete nanášet, jak se vám zlíbí, a vytvořit si tak krásné líčení. Od štětce Blot and Blend Brush přes štětec Angled Detail Brush a štětec Swoop and Fluff Brush až po štětec Conceal and Blend Brush, abychom jmenovali alespoň některé, sada nenechává nic náhodě. Ať už jste v oblasti různých štětců na oči a líčení nováček, zkušený nebo dokonce vizážista, sada splní vaše potřeby a přání.

Sada, která udělá radost každému

Sada BPERFECT Ultimate Brush Collection obsahuje štětce na obličej, oči a rty. Všechny štětce mají syntetické chloupky, které se snadno čistí a jsou přirozeně nealergické. Vše je uloženo v praktickém pouzdře s celoplošným zipem. A protože úzce spolupracujeme s vizážisty, mohou být štětce v sadě také vystaveny. Díky tomu můžete rychleji uchopit ten správný štětec a štětce nejsou zbytečně zatěžovány manipulací. Prostě tak BPERFECT.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH