Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní slevy, odborné tipy a další!

Menu

Parfumdreams

Péče o tělo je důležitou součástí pravidelné každodenní péče. Proto byste mu měli věnovat větší pozornost, zejména na podzim. Podzim je obdobím, kdy se naše pleť zotavuje z vyčerpávajících letních měsíců. Teplotní rozdíly a suchý vzduch způsobují drsnou pokožku a zároveň pocity napětí. Co tvoje pleť skutečně potřebuje, je péče přizpůsobená ročnímu období, a my ti přesně řekneme, jak na to.

Na co dbát při podzimní péči o tělo?

Jako první krok bys měl/a do své péče o tělo stále častěji zařazovat tělové peelingy a vyživující tělová mléka. Jemné čištění oblíbeným peelingem odstraní například odumřelé kožní buňky, aby se pečující složky tělového mléka mohly následně ještě lépe vstřebat.

Když se venku ochladí, zvyšuje se i touha po teplé koupeli. Příliš dlouhé a časté koupání však poškozuje přirozený ochranný film pokožky. Tím se pokožka ještě více vysušuje. Z tohoto důvodu jsou vhodné přísady nebo koupelové oleje s lehce hydratačními složkami, jako je arganový olej. Kdo dává přednost sprchování, měl by investovat do vyživujícího sprchového oleje.
Tip od parfumdreams: Vyměň horkou koupel za střídavou koupel, která podpoří krevní oběh a posílí imunitní systém.

K produktům péče

Nezapomeň na péči o nohy a ruce

Na kůži rukou, nohou a kloubů na podzim často zapomínáme a všimneme si jí, až když je extrémně suchá a drsná. Tyto oblasti pokožky přitom potřebují na podzim a v zimě obzvlášť velkou péči.
Tip od parfumdreams: Nejlepší je používat dva různé krémy na ruce: jeden méně mastný a rychle se vstřebávající krém na den a velmi bohatou masku na ruce na noc.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 04.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH